فیلم های پیشنهادی گجت نیوز برای تماشا در نوروز 1400


۰۲ فروردین ۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

در این ویدیو با گجت نیوز همراه باشید تا به بررسی و معرفی فیلم های پیشنهادی برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰ بپردازیم.

در تعطیلات نوروزی امسال با توجه به شیوع کروناویروس و خانه‌نشینی، بسیاری از ایرانی‌ها به دنبال سرگرمی‌هایی برای گذراندن روزهای آغازین بهار در کنار عزیزان‌شان هستند. به همین خاطر افراد بسیاری قصد دارند سری به آرشیو خاک گرفته فیلم‌ها و کتاب‌های‌شان بزنند و ما در گجت نیوز فیلم های پیشنهادی خود برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰ را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر بتوانید چند فیلم جذاب و مناسب برای این ایام پیدا کنید.

انتخاب و معرفی چند فیلم برای تماشا در نوروز دشوارتر از زمانی است که بخواهید در مورد فیلم‌های مهم یا تاثیرگذار سینما بنویسید؛ زیرا شما با توجه به حال و احوال عید و سال نو باید در انتخاب آثار کمی ملاحضه به خرج دهید، ناسلامتی برای یک بازه زمانی طبیعتا شاد فیلم پیشنهاد می‌دهید! حالا بیایید ماجراهای کرونا، مشکلات معیشتی و فشار روانی و استرسی که طی ماه‌های اخیر به مردم تحمیل شده را هم به الزامات نوشتن چنین مطلبی اضافه کنید تا دقیق‌تر بدانید با چه نوع نگاه و خواستی دست به انتخاب این لیست زده‌ایم.

فیلم های پیشنهادی برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰

در این ویدیو سعی کرده‌ایم به سراغ ژانرهای مختلف سینمایی برویم و با در نظر گرفتن سلیقه‌های متفاوت فیلم‌ها را انتخاب کنیم. جدای از انتخاب‌های اصلی در انتهای مقاله پنج فیلم دیگر را هم آورده‌ایم که بد نیست نگاهی به آن‌ها نیز داشته باشید. لازم به ذکر است آثار حاضر رتبه‌بندی نشده‌اند و هیچ‌کدام ارجحیتی بر دیگری ندارد و از انتخاب برخی آثار که اکثر سینمادوستان آن‌ها را دیده‌اند هم خودداری کرده‌ایم.

  • انگل (Parasite) محصول ۲۰۱۹
  • عشق سگی (Amores Perros) محصول ۲۰۰۰
  • مرثیه‌ای برای یک رویا (Requiem for a Dream) محصول ۲۰۰۰
  • مردی که لیبرتی والانس را کشت (The Man Who Shot Liberty Valance) محصول ۱۹۶۲
  • آپارتمان (The Apartment) محصول ۱۹۶۰

نظر شما در مورد این فیلم‌ها چیست؟ فیلم های خارجی پیشنهادی شما برای ایام نوروز کدامند؟ نظر خود در این خصوص را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول