دونالد ترامپ قصد دارد یک شبکه اجتماعی را طی "دو تا سه ماه" راه اندازی کند


دونالد ترامپ اشاره كرد كه ممكن است پس از بیرون راندن فیس بوك و توئیتر وی از یك شبکه اجتماعی شخصی برای خود راه اندازی كند و حالا به نظر می رسد كه این طرح ها در حال تحكیم هستند. طبق ضرب الاجل ، دستیار ترامپ جیسون میلر به فاکس نیوز گفت که رئیس جمهور سابق خدمات رسانه اجتماعی خود را در "دو تا سه ماه" راه اندازی می کند. میلر درمورد آنچه این سیستم عامل به همراه داشت مشخص نبود ، اما اصرار داشت که این "تعریف مجدد بازی" است و دهها میلیون نفر را به خود جلب می کند.

اگر این سرویس طبق ادعای خود پیش برود ، ممکن است برای محافظه کارانی که معتقدند شبکه های اصلی اجتماعی هستند جذاب باشد. در برابر ایدئولوژی های راست گرایانه تعصب دارند. گزینه های دیگری مانند Parler و MeWe ادعا می کنیم از افزایش [کاربران جدید برخوردار بوده است زیرا برخی از طرفداران محافظه کار به دنبال سیستم عامل هایی با کمترین و بدون تعدیل هستند.

اینکه ترامپ می تواند زیرساخت های مورد نیاز خود را تأمین کند یا خیر ، داستان دیگری است. Deadline خاطرنشان كرد كه Shopify و Stripe به دنبال شورش در كاپیتول آمریكا با ترامپ تجارت خود را متوقف كردند ، و ارائه دهندگان اصلی ابر مانند آمازون یا مایکروسافت با توجه به اتهاماتی كه ترامپ باعث ایجاد خشونت در كاپیتول شده است ، تمایلی به ارائه پشتیبانی ندارند. ممکن است ترامپ مجبور باشد به شرکای کوچک و کوچک فناوری اعتماد کند و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها بتوانند در مقیاسی که رئیس جمهور سابق فکر می کند بدست بیاورد.

ترامپ ممکن است تلاش های خودش را تضعیف کند. رهبر سابق برای تلافی برای برچسب بررسی واقعی توئیتر ، و گزینه ای از آن برای اصلاح برای اعمال محدودیت قانون 230 نجابت ارتباطات (که شرکت های اینترنتی را از مسئولیت محتوای کاربر محافظت می کند) تحت فشار قرار داد. از زمان کنترل ریاست جمهوری و هر دو طرف کنگره توسط دموکرات ها پابرجا مانده است. اگر کاربران نادرست یا خشونت های مخرب را تبلیغ کنند ، یک بخش 230 محدود ممکن است به قربانیان اجازه دهد از سایت شکایت کنند یا در غیر این صورت آینده خود را زیر سوال ببرند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول