ریویان شبکه ای متشکل از 10 هزار شارژر EV را در آمریکای شمالی تا سال 2023 برنامه ریزی می کند


Rivian آماده است تا با یکی از بزرگترین مزایای تسلا مقابله کند: شبکه شارژ گسترده . همانطور که Verge یادداشت می کند ، Rivian اعلام کرده است که قصد دارد بیش از 10،000 شارژر AC سطح 2 ("Waypoints" در زبان ریویان) را در سراسر ایالات متحده و کانادا تا سال 2023 نصب کند. اولین نصب ها در ماه ژوئیه ، زمانی که 42 کلورادو انجام می شود ، انجام می شود. پارک های دولتی هر کدام دو شارژر دریافت می کنند. تمام ایستگاه های بین راهی در نزدیکی رستوران ها ، فروشگاه ها و سایر ایستگاه های متداول قرار خواهند گرفت.

این ایستگاه ها به سرعت شارژرهای سریع 3500 به علاوه DC كه شبکه ماجراجویی اختصاصی Rivian را تعریف می كنند (همچنین تا سال 2023) سریع نیستند ، اما 11.5 كیلووات سرعت شارژ برای R1T و R1S باید حداکثر 25 مایل در ساعت برد داشته باشد. و برخلاف شبکه ماجراجویی ، آنها برای هر وسیله نقلیه ای که می تواند از اتصال J1772 استفاده کند ، باز خواهند بود. بیشتر به آنها فکر کنید به عنوان روشهایی برای خیال راحت هنگام خرید یا نزدیک شدن به مقصد.

شارژرهای Adventure Network حداقل 200 کیلووات شارژ (300 کیلو وات بعد) را برای 140 مایل برد مناسب ارائه می دهند. آنها از شارژ اتوماتیک به رخ می کشند و تنها از طریق انرژی های تجدیدپذیر تأمین می شوند. صف Rivian همچنین می تواند در هر ایستگاهی که از CCS پشتیبانی می کنند شارژ شود ، مانند Electrify America .

این تسلا را بیش از حد عصبی نمی کند. لباس ایلان ماسک بیش از 20000 سوپرشارژر در سراسر دنیا در 2،000 ایستگاه به علاوه دارد که بسیاری از آنها با شارژ سریع تر از Waypoints شارژ می شوند. با این وجود ، این طرح می تواند ترس خریداران ریویایی را از این نگرانی که پس از ترک خانه ، گزینه های رسمی شارژ کمتری دارند ، کاهش دهد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول