اپل می خواهد تیم کوک ، تیم سوئینی در دادخواست Epic شهادت دهند


اپل و اپیک لیست های احتمالی شاهد خود را برای دادخواست بازی های اپیک به دلیل ادعاهای ضد رقابتی فروشگاه App ، تهیه کرده اند و تقریباً یکی از رهبران هر دو شرکت – و حتی فراتر از آن است. TechCrunch و MacRumors گزارش كردند كه اپل از مدير عامل خود تيم كوك ، معاون ارشد نرم افزاري ، كريگ فدريقي و رهبر سابق بازارياري فيل شيلر خواست تا در اين پرونده شهادت دهند. Tim Sweeney و Mark Rein همچنین از شاهدان شخص ثالث فیس بوک ، مایکروسافت و NVIDIA و غیره نیز می توانند از مدیران شرکت حماسه دعوت شوند.

Epic می خواهد تیم سویین و سایر کارمندان به همراه Eddy Cue اپل و رئیس سابق نرم افزار iOS اسکات فارستال .

در بیانیه ای ، اپل استدلال کرد که مدیران آن "تأثیر بسیار مثبت" App Store را نشان می دهند و نشان می دهد که Epic توافق خود را نقض کرده است به خاطر سود اپل ادعا کرد ، این ویژگی های امنیتی را دور می زد به گونه ای که منجر به رقابت کمتری می شد و نه بیشتر. در همین حال ، اپیک گفت که مخالفت جمعی با سیاست های اپل "بلندتر شده" و این نشان دهنده نیاز به رقابت بیشتر است.

دادگاه قرار است از 3 مه آغاز شود و ممکن است ببینید مدیران اجرایی علی رغم شیوع بیماری همه جانبه شهادت می دهند – قاضی ایوان گونزالس استدلال کرده است که جلسه دادرسی غیررسمی (یعنی عدم حضور هیئت منصفه) به اندازه کافی مهم است که شاهدان باید در دادگاه حضور یابند. اگرچه حتی برخی از آنها ظاهر می شوند ، شما می توانید در طول دادگاه انتظار شهادت مهم (اگر لزوماً تکان دهنده نباشد) داشته باشید. حداقل ، این نشان می دهد که اپل و اپیک به وضوح اطمینان دارند که مدیران آنها از نظارت دقیق زنده می مانند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول