The Morning After: کنترل کننده های نسل بعدی VR پلی استیشن بسیار متفاوت به نظر می رسند


در حالی که عرضه هنوز کاملاً تقاضای جدیدترین کنسول ها را برآورده نمی کند ، اما نه سونی و نه مایکروسافت هنوز ساکن نیستند. برای Xbox ، Game Pass آن از دو موج بازی EA و اکنون بتسدا که متعلق به مایکروسافت است بهره مند شده است ، در حالی که PlayStation با تعداد انگشت شماری بازی رایگان ، AAA و indie مقابله کرده و یک نگاه دیگر به ما ارائه داده است برای آینده PSVR.

 صبح بعد از

سونی

کنترل کننده های جدید VR سونی بیشتر شبیه به گوی ها (یا یک آرم موبایل قدیمی) هستند تا حوله های قدیمی ، اطمینان حاصل کنید که نسل بعدی PSVR حداقل احساس بیشتر شبیه سیستم عامل های VR رقیب از جمله Oculus و HTC's Vive است. مانند کنترلر DualSense PS5 ، انتظار محرک های انطباقی و بازخورد لمسی را داشته باشید و همچنین تشخیص لمس انگشت وجود دارد که به شما امکان می دهد با اشاره با دنیای مجازی خود ارتباط برقرار کنید. به جای مدارهای درخشان کنترل کننده های قدیمی Move ، تمام ردیابی کنترل کننده ها توسط خود هدست انجام می شود ، که می تواند تجربه VR با ثبات تر و دقیق تری را ایجاد کند – وقتی که در نهایت به اینجا می رسد.

سونی در اوایل سال جاری هشدار داد که شما هدست VR جدید خود را در سال 2021 نمی بیند ، بنابراین باید برای این کنترل کننده ها نیز صدق کند.

-Mat Smith

ضبط پشتکار صدای سیاره سرخ جاده را ارائه می دهد. ناسا

احتمالاً می توانیم چرخ های فلزی را سرزنش کنیم ، اما 90 متر رانندگی Perseverance rover در دهانه جیزرو در 7 مارس به هیچ وجه صدا نداشت. در کنار صدای انبوه و شکاف تجهیزات بسیار گران قیمت ، چرخ های مریخ نورد روی سطح را می شنوید. ضبط اصلی همچنین شامل یک خراش شدید است که تیم مهندسی Perseverance هنوز در تلاش برای کشف آن هستند. به گفته آنها ، صداها ممکن است توسط خود سیستم تحرک ایجاد شده باشد یا ممکن است به دلیل تداخل الکترومغناطیسی باشد. برای خودتان گوش دهید ادامه مطالعه.

"Ready For" برداشت شرکت از کاربران Dex Plus برای سامسونگ است.

یک دهه پس از آن که نتوانست جهان را تغییر دهد ، موتورولا یک ضربه دیگر برای چرخاندن تلفن شما می زند به یک کامپیوتر با به روزرسانی اندروید 11 ، کاربران در Verizon اکنون می توانند گوشی را به یک صفحه بزرگتر متصل کنند تا تجربه ای به سبک دسک تاپ را در نسخه سامسونگ داشته باشند. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به تمام برنامه های بهره وری ، بازی و پخش جریانی تلفن خود دسترسی پیدا کرده و آنها را در مانیتور یا تلویزیون مشاهده کنید – و حتی از ماوس یا صفحه کلید استفاده کنید. به خواندن ادامه دهید.

آیا زمان آن رسیده است كه از میكروفون Blue Yeti خود را ارتقا دهید؟

 The Morning After

Engadget

همه در حال شروع پادكست هستند. اما وقتی اصول اولیه را کم کردید چگونه می توانید بازی خود را ارتقا دهید؟ چگونه احساس NPR را در غواصی عمیق 12 بخشی خود در Nando’s ایجاد می کنید؟ جیمز ترو ، که درمورد میکروفون ، صدا و اختلالات پادکست متنفر از او بسیار صحبت می کند ، یک راهنما برای به روزرسانی تنظیمات پادکست شما ، از میکروفن به رابط دارد. و او در اینجا متوقف نمی شود. ما قسمت دوم راهنما را در هفته آینده ارائه می دهیم. ادامه مطلب را بخوانید.

اینجا است كه می تواند اعتیاد شما را یك بار دیگر تغذیه كند.

 صبح بعد از

NBC

حداقل یک فرصت برای ماراتن سریال بدون در نظر گرفتن اشتراك دیگر خواهم داشت. NBC’s Peacock از 18 مارس به مدت یک هفته بصورت رایگان هر قسمت از Office را پخش می کند ، از جمله قسمت های جدید "Superfan" (یعنی فیلم اضافه شده) و فیلم های پشت صحنه. تاکنون فقط دو فصل اول برای تماشای رایگان (با تبلیغات) در طاووس در دسترس بوده است. ادامه مطالعه.

جایگزینی پایدار برای چرم مصنوعی معمولی.

 صبح بعد از

استلا مک کارتنی

این بوتیستر دو تکه از استلا مک کارتنی از صفحات نایلون بازیافتی متصل به صفحات Mylo's Unleather استفاده می کند. این یک چرم میسیلیوم است که از سیستم ریشه قارچ ها گرفته شده و نویدبخشی می دهد ، و مانند چرم حیوانی ، بدون همان هزینه زیست محیطی و اخلاقی به نظر می رسد.

متأسفانه ، این لباس اول برای خرید در دسترس نخواهد بود ، اما این محصول دوم مک کارتنی ساخته شده با جایگزین چرم مصنوعی. وی نسخه ای از خود را در سال 2018 طراحی کرد که در موزه V&A در لندن ، انگلستان به نمایش درآمد. ادامه مطالعه.

اما ابتدا باید از پس برخی موانع برآید.

 The Morning After

Engadget

Oppo's X 2021 دارای صفحه نمایش معمولی 6.7 اینچی است كه تغییر شکل می دهد به یک صفحه نمایش 7.4 اینچی مینی تبلت ، با اولی قابلیت حمل بهتر ، و دومی تجربه بهتری برای فیلم ها ، خواندن ، بازی و چند وظیفه. از آنجا که صفحه نمایش رول می شود ، همچنین باید از چین خوردگی های موجود در سایر دستگاه های صفحه نمایش تاشو جلوگیری کند. ریچارد لای سردبیر Engadget Chinese مدتی را صرف اثبات مفهوم Oppo کرد. ادامه مطالعه

اما صبر کنید ، موارد دیگری وجود دارد …
منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول