فیس بوک در حال ساخت نسخه ای از اینستاگرام برای کودکان است


فیس بوک ساخت نسخه ای از اینستاگرام را برای کاربران زیر 13 سال یکی از اولویت های خود قرار داده است ، طبق پست شرکت داخلی به دست آمده توسط BuzzFeed News . گفته می شود ویشال شاه ، معاون اصلی تولید اینستاگرام ، پستی را در صفحه پیام کارمندان نوشت و پروژه را اعلام کرد. در این پست همچنین گفته شد كه این پروژه تحت نظارت آدام ماسری ، رئیس اینستاگرام اداره خواهد شد و توسط پاوی دیوانجی ، معاون اول فیس بوك ، هدایت می شود كه وقتی هنوز با Google بود در YouTube Kids و سایر محصولات متمركز بر كودكان كار می كرد.

شاه پست خوانده می شود:

"من خوشحالم كه اعلام كنم ، با ادامه كار ، كار جوانان را به عنوان اولویت اینستاگرام شناسایی كرده و به لیست اولویتهای H1 خود اضافه كرده ایم. ما یك ستون جدید جوانان را در گروه محصولات جامعه ایجاد خواهیم كرد. تمرکز بر روی دو چیز: (الف) تسریع در یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی ما برای اطمینان از ایمن ترین تجربه ممکن برای نوجوانان و (ب) ساخت نسخه ای از اینستاگرام که به افراد زیر 13 سال اجازه می دهد برای اولین بار از اینستاگرام با خیال راحت استفاده کنند. "

این افشاگری چند روز پس از اعلام ویژگی های جدید اینستاگرام برای محافظت از نوجوانان در سیستم عامل خود انجام می شود. کودکان زیر 13 سال به طور رسمی نمی توانند از این برنامه تحت قوانین COPPA استفاده کنند ، اما این امر مانع استفاده برخی از متولدین جعلی برای تخلف در روش بررسی سن سیستم عامل نشده است. اینستاگرام می داند که کاربران جوان می توانند در مورد تاریخ تولد خود دروغ بگویند ، به همین دلیل در حال توسعه هوش مصنوعی و فن آوری های یادگیری ماشین برای محافظت از خردسالان است.

به عنوان مثال ، بزرگسالان نمی توانند از کاربران DM زیر 18 سال استفاده کنند که دیگر آنها را دنبال نمی کنند. این پلتفرم با مشاهده سن ادعا شده کاربر و استفاده از یادگیری ماشینی که سن افراد را پیش بینی می کند ، آن محدودیت خاص را اعمال می کند. همچنین با حذف حساب های نوجوانان از "کاربران پیشنهادی" ، Reels و Explore ، و همچنین مخفی کردن نظرات کاربران بزرگسال در مورد پست های عمومی توسط نوجوانان ، یافتن نوجوانان در وهله اول دشوارتر خواهد بود.

هنوز مشخص نیست اینستاگرام برای کودکان چگونه به نظر می رسد ، اما اینکه فیس بوک برای ساخت این محصول فکر کرده است ، کاملاً تعجب آور نیست ، زیرا در آنجا یک برنامه مسنجر برای کودکان وجود دارد. موسری به BuzzFeed News گفت كه این شركت می داند "بچه های بیشتری" می خواهند از این برنامه استفاده كنند. وی گفت: "ما در اینجا باید کارهای زیادی انجام دهیم ، اما بخشی از راه حل ایجاد نسخه ای از اینستاگرام برای جوانان یا بچه ها است كه والدین از شفافیت یا كنترل برخوردار هستند. این یكی از مواردی است كه در حال بررسی آن هستیم." موسری گفت که این پروژه هنوز در مراحل اولیه است و اینستاگرام هنوز برنامه مفصلی ندارد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول