توییتر در حال 'مرور' قوانین خود برای رهبران جهان است


ماه ها پس از آنكه دونالد ترامپ را از سیستم عامل خود منع كرد ، توییتر هنوز هم درگیر نحوه برخورد با سیاستمداران متخلف از قوانین آن است. این شرکت می گوید در حال بررسی سیاست های خود برای رهبران جهان و سایر مقامات منتخب است و می خواهد از کاربرانش بشنود. بازخورد در مورد موضوع جمع آوری کنید. این شرکت در می نویسد: "به طور کلی ، ما می خواهیم از مردم بشنویم که آیا آنها معتقدند رهبران جهان باید مطابق قوانین دیگر در توییتر باشند؟" "و اگر یک رهبر جهانی قاعده ای را نقض کند ، چه نوع اقدام اجباری مناسب است."

این شرکت افزود که همچنین با فعالان دانشگاهی و حقوق بشر در این زمینه مشورت می کند. بازخورد از این گروه ها ، و همچنین پاسخ های عمومی ، "توسعه چارچوب سیاست ما را آگاه می کند". مشخص نیست که در کدام یک از جنبه های سیاست های موجود خود قصد بازنگری دارد. این شرکت نامی از ترامپ ندارد ، اما از دو از سال 2019 اشاره می کند که توضیح می دهد چرا این شرکت ممکن است قوانین خود را به طور متفاوتی در مورد رهبران جهان اعمال کند.

توییتر تنها شرکتی نیست که در پی این مسائل دست و پنجه نرم می کند ترامپ. فیس بوک هنوز منتظر تصمیم هیئت نظارت در مورد اجازه یا عدم حضور رئیس جمهور سابق به سیستم عامل است. هیئت نظارت همچنین موضوع گسترده تری درباره نحوه رسیدگی فیس بوک به حساب مقامات منتخب را برنامه ریزی می کند ، هرچند شرکت برای اجرای توصیه های هیئت مدیره.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول