بازی بعدی Life is Strange در تاریخ 10 سپتامبر به کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه می شود


همانطور که وعده داده شده بود ، بازی جدیدی از سری Life is Strange در راه است و به زودی می توانید آن را بازی کنید. Life is Strange: True Colors در 10 سپتامبر منتشر می شود. چه بیشتر ، این بار در اطراف Square Enix نسخه اپیزودی انجام نمی دهد. در عوض ، شما می توانید بازی را از روز اول تا پایان بازی در دسترس قرار دهید.

True Colors با بازیگران جدید الكس چن 21 ساله كه صداپیشگی وی اریكا موری است ، بازیگر جدیدی است. الکس به شهر خیالی "هاون اسپرینگز" در کلرادو نقل مکان می کند تا با برادر گریخته اش "گیب" متحد شود. آنچه که به عنوان فرصتی برای شروع تازه آغاز می شود ، با گیب در یک "تصادف" به تراژدی تبدیل می شود. این به الکس بستگی دارد که با استفاده از قدرت همدلی خود راز مرگ برادرش را باز کند. Life is Strange: True Colors با مجوز Deck Nine ارائه می شود. این اولین بار نیست که این استودیو سریال محبوب را بازی می کند. همچنین روی Life is Strange: Before the Storm کار شده است.

و صحبت از قبل از طوفان ، در کنار نسخه اصلی Life is Strange یک remaster می شود . طبق گفته اسکوئر انیکس ، این دو بازی به لطف ضبط حرکت کامل صورت ، از "انیمیشن شخصیت بسیار بهبود یافته" برخوردار خواهند بود. The Life is Strange Remastered Collection پاییز امسال در Google Stadia ، PlayStation 4 ، PC و Xbox One در دسترس خواهد بود. در همین حال ، شما می توانید Life is Strange: True Colors را در Google Stadia ، PC ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و Xbox Series X / S بازی کنید. نسخه نهایی بازی با Remastered Collection عرضه خواهد شد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول