SpaceX نگاه واضح تری به پرواز آزمایشی Starship SN10 می دهد


از زمان Starship SN10 بلند شد تا چند دقیقه پس از فرود ، بیشتر اوقات طبق برنامه پیش رفت. اکنون SpaceX یک ویدیوی خلاصه برای آخرین پرواز آزمایشی در ارتفاع بالا ارسال کرده است که شامل فیلم از خود وسیله نقلیه و همچنین نگاه دقیق از نزدیک به موتورهای موشک هنگام ورود به زمین است. . به وضوح می بینید که پایه های فرود هنگام پایین آمدن ، امتداد یافته و هنگامی که SN10 در میان ابر دود هنگام فرود به پایین پرش می کند.

آنچه را که نمی بینید زیر پا نگاه کردن پاهای خرد شده در اثر ضربه است ، یا انفجار چشمگیر پس از آن ، مشابه ویدئویی که پس از آزمایش پرواز SN8 ارسال شده است. ایلان ماسک جزئیات برخی از اصلاحات "متعدد" SpaceX را که برای پرواز بعدی خود برنامه ریزی شده بود ، شرح داد و امشب در توییت خود نوشت SN11 "تقریباً آماده پرواز است".

اما این ویدیو در مورد موفقیت های آزمایش پرواز است . همانطور که توضیحات در یوتیوب نشان می دهد ، "این موتور با موفقیت صعود ، پیشرانه انتقال یافته و جهت ورود مجدد و فرود کنترل شده آیرودینامیکی جهت گیری مجدد کرد. موتورهای Raptor SN10 بلافاصله قبل از لمس موفقیت آمیز روی بالشتک فرود ، مانور تلنگر فرود خودرو را انجام دادند." 19659004]منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول