دادخواست ضد انحصاری Google برای هدف قرار دادن حریم خصوصی حریم خصوصی Chrome اصلاح شد


یک دادخواست ضد انحصاری علیه Google برای در نظر گرفتن تغییرات ردیابی آگهی در Chrome ، اصلاح شده است. دادستان کل تگزاس کن پاکسون دادخواست چند دولت را که متمرکز بر فناوری تبلیغات گوگل است ، در ماه دسامبر اعلام کرد. در همین حال ، پنج دادستان کل دیگر (از آلاسکا ، فلوریدا ، مونتانا ، نوادا و پورتوریکو) در مجموع 15 دادخواست شرکت کردند.

AG ادعا می کند که Google موقعیت های غالب بازار خود را در جستجو ، ویدئو و مناطق دیگر برای از بین بردن شبکه های تبلیغاتی کوچکتر و به طور موثر تبلیغ کنندگان را مجبور به استفاده از سیستم عامل خود می کند. کت و شلوار به روز شده شامل بخشی در مورد حریم خصوصی شن و ماسه Google است که تا حدودی در مورد استفاده از داده های ناشناس برای ارائه تبلیغات مربوطه به گروه های بزرگ است. Google قصد دارد کوکی های ردیابی شخص ثالث را تا سال 2022 در Chrome مسدود کند.

دادخواست Google را به پنهان کردن "اهداف واقعی خود در پشت بهانه حریم خصوصی" متهم کرده و پیشنهاد می کند که این تغییرات "مرورگر کروم Google را در مرکز ردیابی و هدف قرار دادن قرار دهید." این برنامه Google را برای "غیرفعال کردن فن آوری اصلی ردیابی کوکی ها تقریباً تمام ناشران غیر Google که در حال حاضر برای ردیابی کاربران و هدف قرار دادن تبلیغات استفاده می کنند" ذکر می کند و ادعا می کند که این اقدام " تبلیغ کنندگان تحت فشار برای جابجایی به پول گوگل ، در غیر اینصورت برای ناشران کوچکتر خرج می شود ، "مانند روزنامه های محلی.

" آخرین ادعاهای دادستان کل پکستون بسیاری از جنبه های تجارت ما را توصیف می کند ، از جمله مراحلی که با ابتکار عمل Sandbox برای حفاظت از حریم خصوصی افراد برمی داریم هنگام مرور وب ، "گوگل در بیانیه ای به Engadget گفت. "این تلاش ها توسط طرفداران حریم خصوصی ، تبلیغ کنندگان و رقبای خود مورد استقبال قرار گرفته است و به عنوان یک گام به جلو در حفظ حریم خصوصی کاربران و محافظت از محتوای رایگان است. ما در دادگاه به شدت از خود در برابر ادعاهای بی اساس AG Paxton دفاع خواهیم کرد."

انگلیس همچنین اوایل سال جاری تحقیقات را درباره حریم خصوصی Sandbox اعلام كرد.

Google اخیراً مرحله بعدی طرح خود را برای مسدود كردن كوكی ها ضمن حفظ تجارت تبلیغاتی خود ، اعلام كرد. این سازمان گفت كه فروش آگهی ها را بر اساس تاریخچه مرور فردی متوقف می كند و دیگر هیچ ابزاری برای ردیابی اطلاعات كاربر در محصولات خود ایجاد نمی كند.

بروزرسانی 3/16 4:44 PM ET: اضافه شده بیانیه گوگل.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول