Clubhouse با گپ های گفتاری صوتی خود ، به مشکلات حریم خصوصی می پردازد


Clubhouse در حال ایجاد تغییراتی است كه به برخی شكایات رایج در مورد افتتاح چتهای صوتی خود رسیدگی می كند و امیدوار است كه به سازندگان روند بیشتری ببخشد. همانطور که Verge گزارش می دهد ، Clubhouse دیگر برای دعوت افراد به سیستم عامل به دسترسی به مخاطبین تلفن شما احتیاج ندارد – فقط باید شماره تلفن آنها را مستقیماً اضافه کنید. گرچه این ایده به اندازه اجتناب از شماره تلفن به طور کامل ایده آل نیست ، اما با این حال می توان گفت گریپ که Clubhouse هر دو درخواست اطلاعات غیر ضروری را می کرد و همچنین برای افرادی که هرگز قصد عضویت ندارند پروفایل ایجاد می کند.

Paul Davidson رئیس شرکت افزود از شرکت بخواهید مخاطبینی را که قبلاً بارگذاری کرده اید حذف کند و ابزاری در دست اقدام است که به شما امکان می دهد خودتان مخاطبین را حذف کنید.

این سرویس همچنین در حال گسترش عملکرد اصلی خود است ، از جمله پشتیبانی از اشتراک لینک (هم به پروفایل و هم به باشگاه ها) و فیلترهای زبان برای محدود کردن گپ ها به کسانی که به زبان مورد نظر شما هستند. نامزدی برای عضویت در یک باشگاه می تواند به جای افراد از خود گروه باشد. و اگر با سو abuseاستفاده روبرو شده اید ، اکنون ابزارهای بیشتری برای شناسایی و دور نگه داشتن آن از سیستم عامل وجود دارد.

در مورد آن افزایش خالق؟ کلابهاوس یک برنامه شتاب دهنده Creator First را معرفی می کند که به تولیدکنندگان منابعی می دهد تا پروژه هایشان را به نتیجه برسانند. در ابتدا فقط 20 نفر واجد شرایط ابتکار عمل خواهند بود که ثبت نام آنها در 31 مارس پایان می یابد.

این اضافات می تواند بسیار مهم باشد. کلاب هاوس سر و صدای زیادی به خود جلب کرده است که تا حدودی با حضور کاربران پر مخاطب مانند الون ماسک کمک می کند. نگرانی های مربوط به حریم خصوصی افزایش یافته است ، و رقابت هایی مانند Twitter's Spaces یا شایعه شده معادل فیس بوک می تواند رشد Clubhouse را متوقف کند. یک شهرت بهتر می تواند Clubhouse را رشد دهد و مردم را از رفتن به سمت رقبا منصرف کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول