کیا اولین نگاه به خودروی الکتریکی جدید EV6 خود را ارائه می دهد


هفته گذشته آن را اذیت كردند ، كیا كاملاً EV6 را كه نسل بعدی اتومبیل الكتریكی خود را بر روی سیستم عامل E-GMP والد هیوندای ساخته است ، نشان داده است. کراس اوور مانند EV دارای زیربناهای هیوندای Ioniq 5 است ، اما کیا طراحی متفاوتی را در پیش گرفته است. به جای ظاهر هاچ بک زاویه ای که هیوندای به دنبال آن رفته است ، EV6 از فرم پایین تر و گردتری برخوردار است.

 کیا فلسفه طراحی جدید و تصاویر کامل از EV6

کیا

را نشان می دهد جایی که Ioniq 5 دارای برش های جانبی مورب غیر معمول است ، EV6 دارای مشخصات نسبتاً تمیز با شیشه های جانبی است که به سمت بالای سقف متمایل است. چراغ های جلوی کوتاه و عریض جلوی اسپرت جلو ، در حالی که کاپوت دارای دو کانتور ابرو مانند است که سطح غیر مسطحی را می شکند. برجسته ترین ویژگی طراحی چراغ عقب عقب است که از گلگیر به گلگیر منتهی می شود و دریچه عقب را دو نیم می کند.

 کیا فلسفه طراحی جدید و تصاویر کامل از EV6 را نشان می دهد

کیا

کیا نیز رویکرد مینیمالیستی بیشتری نسبت به داخلی ، با یک جفت صفحه نمایش شستشو برای داش و سیستم سرگرمی و سرگرمی. کنسول های وسط عریض کاملاً بلند می شوند و مسافر و راننده را از هم جدا می کنند – اما احتمالاً می توانند مانند آنچه در Ioniq 5 قرار دارد از بین بروند.

"ما با EV6 قصد داشتیم با استفاده از ترکیبی از پیشرفته کریم حبیب ، مدیر طراحی کیا ، در بیانیه ای گفت ، "دارای ویژگی های پیشرفته در حجم خالص و غنی ، در حالی که فضای منحصر به فردی را به عنوان یک خودروی آینده نگر فراهم می کند." او اطلاعات بیشتری در مورد فلسفه طراحی EV6 خود در ویدئوی فوق نشان می دهد.

کیا هنوز هیچ یک از مشخصات EV6 را فاش نکرده است ، اما احتمالاً با Ioniq 5 مطابقت دارد زیرا از همان پلتفرم مشترک برخوردار است. برای این منظور ، می توانید انتظار پیشرانه های عقب و چهار چرخ متحرک را داشته باشید که دارای پیشرانه های تک و دو موتوره باشند ، به ترتیب 215 و 302 اسب بخار قدرت. همچنین بسته به دامنه مورد نظر شما و میزان هزینه ای که دارید می توانید باتری های 58 کیلووات ساعت و 77.4 کیلووات ساعت را ارائه دهید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول