انبار "مینی بازی" آمازون برای کارگران در 20 ایالت در حال گسترش است


چند سال پیش ، روزنامه واشنگتن پست گزارش داد كه آمازون در تلاش است تا كار خود را در انبارها با چند ميني بازي اجتماعي "بازي كند". از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی در مورد ابتکار عمل عجیب و غریب نشنیده ایم ، اما امروز اطلاعات داستانی منتشر کرد که ادعا می کرد آمازون در وسط "گسترش عمده" برنامه قرار دارد ، به نام "FC Games". گزارش امروز ادعا می کند ، آنچه در ابتدا در یک انبار در سال 2017 بیان شده است ، اکنون در 20 ایالت گسترش یافته است. شاید جای تعجب نداشته باشد که واکنش کارمندان تقسیم شده است.

کارکنانی که یکی از شش بازی را در یک ایستگاه جمع آوری و جمع آوری (جایی که کارگران سفارشات تهیه می کنند) انجام می دهند ، می توانند ارز دیجیتال کسب کنند که برای کالاهای مجازی قابل استفاده است. در نهایت بی نتیجه به نظر می رسد اما به عنوان نمونه خوبی از "مشغله" آمازون با بهره وری عمل می کند. همانطور که گفته شد ، این شرکت اظهار داشت که این بازی ها به عنوان سنجش عملکرد استفاده نمی شوند.

"کارمندان به ما گفته اند که از داشتن گزینه عضویت در این بازی های ایستگاه کاری لذت می برند و ما خوشحال می شویم که نظرات آنها را بگیریم و برنامه حتی به ساختمانهای بیشتر در سراسر شبکه ما ، "سخنگوی آمازون کنت هولنبک به اطلاعات گفت. "حتی با این گسترش ، این برنامه برای کارمندان کاملاً اختیاری است. آنها می توانند بازی های مختلف را بسته به ترجیح خود تغییر و یا تغییر دهند ، می توانند به صورت ناشناس بازی کنند ، یا اصلاً بازی نکنند – انتخاب از آنهاست. "

در مورد بازیها خودشان ، به نظر می رسد کاملا متفاوت از بسیاری از موارد نیست در بازی های جریان اصلی ، از جمله تابلوهای امتیازات و مسابقات بر علیه همکاران ، چه در یک انبار واحد و یا علیه افراد در سایر امکانات در ایالات متحده ، شرکت کنید. یکی از کارگران آمازون به [اطلاعات] گفت: "این بازی ها به خصوص خوب نیستند ، گرچه بعضی از افراد این کار را دوست دارند زیرا باعث می شود خستگی ذهن 10 ساعته بهتر شود." اما دیگران گفتند که این بازی ها را انجام نمی دهند زیرا کار سریع تر را تشویق می کنند ، که ممکن است منجر به آسیب شود. آمازون سالهاست که به دلیل شرایط ناامن کار در انبارهای خود مورد انتقاد قرار گرفته است و آخرین سال همه گیری در سراسر جهان شرایطی را که کارمندان باید با آن کنار بیایند برجسته کرده است. همین ماه گذشته ، ایالت نیویورک از آمازون به دلیل نشان دادن "بی توجهی آشکار" به ایمنی کارگران در طول COVID-19 شکایت کرد.

ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه FC Games با آمازون تماس گرفته ایم و در صورت شنیدن ماجرا ، این داستان را به روز می کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول