ال جی با سرمایه گذاری ۴٫۵ میلیارد دلار، کارخانه جدید باتری‌سازی در ایالات متحده می‌سازد


به‌گزارش وب‌سایت Cnet، طبق گفته‌ی مدیران LG Energy Solutions، این غول فناوری تا چهار سال آینده سرمایه‌گذاری هنگفتی در زمینه‌ی تولید باتری خواهد کرد. به‌گزارش روئیترز، ال جی تصمیم گرفته است حداقل دو کارخانه‌ی تولید باتری در ایالات متحده راه‌اندازی کند. این شرکت برای ساخت کارخانه‌ی باتری‌سازی بیش از ۴٫۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری و حدود ۴،۰۰۰ شغل جدید ایجاد می‌کند. طبق اخبار منتشرشده، جنرال موتورز، ابرشرکت خودروسازی آمریکایی، با همکاری ال جی و تسلا درصدد تولید باتری جدیدی است.

مقاله‌ی مرتبط:

دنیس ‌گری، رئیس LG Energy Solution در میشیگان، گفت ال جی علاقه‌مند است ظرفیت تولید باتری‌اش را در ایالات متحده و اروپا گسترش دهد تا تقاضای خودرو‌سازان برای استفاده‌ی باتری‌های این شرکت در خودروهای برقی افزایش یابد. ال جی به‌زودی مکان جدید کارخانه‌اش را انتخاب می‌کند.

در گزارش‌های قبلی گفته شده بود ال جی و جنرال موتورز ممكن است در كارخانه‌ی جدید تولید باتری در تنسی (Tennessee) شریک شوند؛ اما در‌نهایت این کارخانه در اوهایو واقع می‌شود. گزارشی احتمالی نیز از تولید باتری جدید ال جی با پشتیبانی از سلول‌های باتری Biscuit Tin تسلا خبر می‌دهد. در این اقدام، ال جی می‌تواند باتری‌ها را برای خودروهای ایالات متحده به تسلا عرضه کند. در‌حال‌حاضر، این شرکت کره‌ای باتری موردنیاز تسلا را تأمین می‌کند که در چین تولید می‌شود. پاناسونیک نیز تأمین باتری ماشین‌های تسلا را در ایالات متحده برعهده دارد.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول