چندین دستگاه آمازون اکو فقط برای امروز در فروش هستند


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

اکنون زمان مناسبی برای خرید یک بلندگوی هوشمند است – به ویژه اگر زمان تابستانی شما را به دنبال زنگ هشدار بهتر می انداختید. آمازون فقط برای امروز (14 مارس) معاملات Gold Box را در چندین دستگاه Echo ارائه می دهد. نمایشگرها بیشترین تخفیف را دریافت کرده اند ، مانند ساعت زنگ دار Echo Show 5 در فروش با قیمت 50 دلار (کمتر از 90 دلار) و Echo Show 8 بزرگتر به 80 دلار (130 دلار قبلی) فرو می رود .

خرید اکو شو 5 در آمازون – 50 دلار

خرید اکو نقطه با ساعت در آمازون – 45 دلار

خرید اکو (نسل 4) در آمازون – 80 دلار

نیازی به صفحه ندارید؟ Echo Dot نسل فعلی به 35 دلار (50 دلار سابق) کاهش یافته است ، در حالی که نسخه مجهز به ساعت آن 45 دلار (به طور معمول 60 دلار) است. و اگر چیزی قدرتمندتر را ترجیح می دهید ، استاندارد Echo به جای 100 دلار معمول خود با قیمت 80 دلار به فروش می رسد.

Echo Show 5 انتخاب آسان است اگر " دوباره به دنبال یک وسیله کنار تخت می گردم. تا زمانی که از یک وسیله مجهز به دوربین (یک شاتر برای حفظ حریم خصوصی استفاده نکنید) بدتان نمی آید ، نمایش 5 دقیقاً اندازه مناسبی برای کابین شب است ، از ویژگی هشدار طلوع آفتاب برخوردار است و به طرز شگفت انگیزی کیفیت صدا را ارائه می دهد. Echo Show 8 نیز یک وسیله محکم است ، اما اندازه بزرگتر آن باعث می شود تا برای جلسات بازدید از آشپزخانه مناسب تر باشد.

در عین حال بلندگوهای معمولی نیز گزینه های ساده ای هستند. Echo Dot صدایی با کیفیت را برای قیمت تولید می کند (با ورودی 3.5 میلی متری برای بلندگوهای قدرتمندتر) ، و اگر می خواهید بدانید دیر به کار خود رسیده اید یا نه ، نوع ساعت یک انتخاب بدیهی است. در همین حال ، صدای معمولی اکو برای بسیاری از مکانهای خانه شما صدایی کاملاً لذت بخش ارائه می دهد. فقط این مسئله است که آیا شما می خواهید به اکوسیستم خانه هوشمند الکسا بروید یا خیر.

برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید EngadgetDeals را در توییتر دنبال کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول