نیمار غول ورزش به نظر می رسد به "Fortnite"


Fortnite و فوتبال (معروف به فوتبال) با هم غریبه نیستند اما حالا به نظر می رسد كه این دو روابط خود را تعمیق می بخشند. همانطور که Eurogamer توضیح می دهد ، Epic Games ظاهر ستاره نیمروز ورزش برزیل نیمار را در Fortnite در 16 مارس ظاهر کرده است. اینکه چطور او در بازی نبرد رویال ظاهر خواهد شد ، قطعی نیست ، اما در اینکه او است – تردیدی وجود ندارد – پیراهن شماره 10 و واکنش نیمار در توییتر نیمار ، سرنخ های محکمی هستند.

در همان زمان ، یک مأموریت تک نفره ، Zero Crisis Finale ، هدف آن سهولت بازی در فصل 6 فصل 2 و تغییر شکل "واقعیت همانطور که می شناسیم" است. البته زمان بندی برای نیمار تا حدودی کنایه آمیز است. بازیکن پاری سن ژرمن در بیشتر ماههای گذشته به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده و انتظار نمی رود تا اواخر ماه مارس به زمین برگردد. Fortnite ممکن است تنها مکان رقابتی نیمار برای چند روز باشد.

حتی در این صورت ، یک معامله بزرگ است. نیمار یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران روی کره زمین است و حتی یک ظاهر زودگذر نیز می تواند باعث علاقه به Fortnite شود. سوال این است که آیا افسانه های فعلی فوتبال نیز از این الگو پیروی می کنند یا نه. ما روی دیدن مسی یا رونالدو که ادعای پیروزی می کنند ، حساب نمی کنیم ، اما نمی توانیم آنها را کاملاً رد کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول