"Halo Infinite" به شما امکان می دهد دشمنان را از حلقه بازی خارج کنید


هنگامی که Halo Infinite در اواخر امسال منتشر شود ، به شما این امکان را می دهد کاری را انجام دهید که قبلاً در هیچ بازی قبلی سری انجام نداده اید: دشمنان را از لبه خود حلقه حلقه. اطلاعات مهم مربوط به آخرین پرسش و پاسخ جامعه Infinite توسعه دهنده 343 صنعت بود که این هفته برگزار شد (از طریق IGN ). یک هوادار از تیم پرسید که آیا ممکن است دشمنان را از بازی جدید تنظیمات Zeta Halo بیرون بیاورید. کارگردان گیم پلی تروی مشبورن گفت: "پاسخ مثبت است" ، و در ادامه نحوه بازی دقیقاً هنگام انجام بازی را اخیراً به اشتراک گذاشت.

او می گوید که هنگامی که با Wraith روبرو شد ، Halo's را رانندگی می کرد. "از شانس ناب" ، او مخزن Covenant را از لبه هل داد و به او اجازه داد تا آرام آرام عقب برود و به ورطه سقوط کند. "بنابراین کاملا ، شما می توانید همه چیز را از لبه فشار دهید. دشوار خواهد بود ، اما اگر بتوانید زمان آن را درست تنظیم کنید ، خواهید دید که آن را مشاهده خواهید کرد. "مشبورن گفت." بازگشت به فلسفه طراحی سبک شن و ماسه بیشتر در بخشی از 343 صنایع. این تیم می گوید آنها از سطوحی مانند The Silent Cartographer از Halo: Combat Evolution الهام گرفته اند تا بازی را به گونه ای طراحی كنند كه بتوانید با تمام ابزارهایی كه در اختیار دارید به هدفی نزدیك شوید.

برای این منظور ، دنیای Halo Infinite بیشتر غوطه وری خواهد شد ، بازی شامل یک چرخه شبانه روز و کامل است که بر روند اوضاع تأثیر می گذارد. شب ها ، به عنوان مثال ، شغال های سپر بیشتری خواهید دید و حتی ممکن است گرانت را در محل کار خود بخوابید. پس از انتشار پاییز بازی ، 343 قصد دارد حتی طوفان های برفی و رعد و برق را اضافه کند. همچنین چندین بیوم برای کشف بازیکنان وجود دارد.

این استودیو اولویت بندی برخی از ویژگی های پیش از انتظار بازیکنان از این مجموعه را به پایان رساند. به عنوان مثال دو دست در ابتدای بازی در بازی حضور نخواهد داشت. کوین دلهویو ، طراح اصلی Sandbox ، گفت: "ما نمی توانیم همه کارها را انجام دهیم."منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول