Apple Watch SE در آمازون به 259 دلار کاهش می یابد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

Apple Watch SE در پاییز سال گذشته به عنوان گزینه مناسب تری برای پرچمدار سری 6 اپل به بازار عرضه شد و ثابت شد که این یک دستگاه بسیار مناسب قیمت جامد اکنون آمازون قیمت Apple Watch SE را به 259 دلار کاهش داد ، که بهترین معامله ای است که از اواخر سال گذشته دیده ایم. گرچه کمترین میزان 230 $ در فصل خرید تعطیلات نبود ، اما برای هر کس که چند ماه پیش آن فروش را از دست داده قیمت خوبی است. شما می توانید یک مدل GPS با قیمت 259 دلار یا یک مدل GPS + Cellular با قیمت 329 دلار بدست آورید که آخرین مدل آن نیز 20 دلار کمتر از قیمت عادی آن است.

خرید Apple Watch SE (GPS) در آمازون – 259 دلار [19659004] خرید Apple Watch SE (GPS + Cellular) در آمازون – 329 دلار

اپل ضمن اینکه تجربه اصلی اپل واچ را ارائه می دهد ، SE را مقرون به صرفه تر طراحی کرد. این فعالیت کل روز ، تمرینات و نوسانات ضربان قلب را ردیابی می کند و دارای صفحه نمایش تقریباً لبه به لبه همان سری 6 است. با این حال ، صفحه نمایش همیشه روشن در SE را دریافت نمی کنید زیرا این یک ویژگی پیشرفته تر است که برای سری 6 رده بالاتر ذخیره شده است. ساعت هوشمند رده بالاتر همچنین دارای ردیابی اکسیژن خون و اندازه گیری ECG است ، دو کاری که SE انجام می دهد وجود ندارد.

اما جدا از تفاوت سخت افزاری ، SE مشابه سری 6 کار می کند زیرا هر دو از WatchOS 7 کاملاً استفاده می کنند. SE دارای ویژگی هایی مانند تشخیص سقوط ، SOS اضطراری ، نظارت بر سر و صدا و موارد دیگر است و شما همچنین می توانید از آن با Apple Fitness + استفاده کنید. در نهایت به آن امتیاز نمره 88 را بخشیدیم زیرا از نظر قابلیت های استاندارد بسیار با سری 6 همپوشانی دارد. ما همچنین از عملکرد خوب SE و طراحی راحت آن قدردانی می کنیم. اگر شما باید جدیدترین و بهترین ها را داشته باشید ، سری 6 هنوز بهترین شرط بندی شماست. اما اگر مایل باشید چند ویژگی پیشرفته را فدای آن کنید ، با انتخاب Apple Watch SE ، مقدار زیادی از تغییرات را پس انداز کرده و تجربه مشابهی را کسب خواهید کرد.

دنبال EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول