فیس بوک از هوش مصنوعی برای درک فیلم ها و ایجاد محصولات جدید استفاده می کند


فیس بوک طرحی را به نام آموزش از فیلم ها پایان داد. این از هوش مصنوعی برای درک و یادگیری بازنمایی های صوتی ، متنی و تصویری در فیلم های کاربران عمومی در شبکه های اجتماعی استفاده می کند.

یادگیری از ویدئوها چندین هدف دارد ، مانند بهبود سیستم های هوش مصنوعی فیس بوک مربوط به توصیه های محتوا و اجرای سیاست ها. این پروژه در مراحل ابتدایی است اما در حال حاضر به ثمر رسیده است. فیس بوک می گوید که قبلاً از فن آوری برای افزایش توصیه های Instagram Reels استفاده کرده است ، مانند نمایش فیلم های افرادی که با همان موسیقی با همان رقص انجام می دهند. این سیستم در خطاهای تشخیص گفتار نیز نتایج بهتری را نشان می دهد ، که می تواند ویژگی های زیرنویس خودکار را تقویت کند و تشخیص گفتار نفرت در فیلم ها را آسان تر کند.

Facebook می گوید این پروژه به محققان هوش مصنوعی کمک می کند تا از داشتن اعتماد به داده های دارای برچسب و بخشی از تلاش برای ساخت سیستم هایی است که به روشی مشابه انسان یاد می گیرند. به همین ترتیب ، یادگیری از ویدئوها "تجربیات کاملاً جدید را امکان پذیر می کند". این شرکت به جز ویژگی احتمالی که به هوش مصنوعی امکان می دهد حافظه های دیجیتال ، از جمله خاطراتی که توسط عینک واقعیت افزوده گرفته می شود ، در مورد موارد دیگر جزئیات زیادی نداد. به عنوان مثال می توانید از چنین سیستمی بخواهید که "هر بار که برای مادربزرگ آواز می خوانیم" به شما نشان دهد و این می تواند آن کلیپ ها را ظاهر کند. به طور خاص ، فیس بوک است.

این شرکت می گوید که این پروژه فیلم های صدها زبان و تقریباً از هر کشور را بررسی می کند. این جنبه از پروژه ، سیستم های هوش مصنوعی را دقیق تر کرده و به آنها امکان می دهد "با دنیای پرشتاب ما سازگار شوند و تفاوت های ظریف و نشانه های بصری را در فرهنگ ها و مناطق مختلف تشخیص دهند."

فیس بوک می گوید با حفظ امنیت ، حریم خصوصی را در ذهن خود نگه می دارد. به یادگیری از فیلم ها. در یک پست وبلاگ نوشت: "ما در حال ساخت و حفظ بنیادی محرمانه هستیم که از راهکارهای خودکار برای اعمال حریم خصوصی در مقیاس استفاده می کند." "با قرار دادن این کار در سطح زیرساخت ، می توانیم به طور مداوم از الزامات حریم خصوصی در سیستم های خود استفاده کنیم و از تلاش هایی مانند AI پشتیبانی کنیم. این شامل اجرای پادمان های فنی در طول چرخه عمر داده ها است."

درک آنچه در فیلم ها اتفاق می افتد می تواند برای سیستمهای هوش مصنوعی بسیار دشوار باشد. آنها می توانند موانعی مانند نویز پس زمینه را داشته باشند که درک گفتار و تغییر زبان را دشوار می کند. هنوز کمتر از یک سال پس از شروع پروژه یادگیری از ویدئوها ، فیس بوک آنچه را که سیستم آموخته است می گیرد و در مناطق دیگر مورد استفاده عملی قرار می دهد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول