صف واگنیر جیپ مملو از فناوری و صفحه نمایش لمسی است


Jeep's Wagoneer قدمت دارد و از همه نظر بزرگ است ، از جمله مقدار فن آوری موجود در داخل. مارک محبوب لوکس SUV (که مطمئناً از " Canyonero " سیمپسون الهام گرفته است) دارای چندین صفحه لمسی ، پشتیبانی از هر دو سیستم سرگرمی اپل و اندروید و حتی پخش ویدئو از طریق Fire TV آمازون است.

پدر بزرگ گرند Wagoneer حداقل چهار نمایشگر لمسی را برای پر کردن این خط فشرده فراهم می کند. این شامل یک خوشه داش دیجیتال 12.3 اینچی به همراه یک سیستم سرگرمی و سرگرمی 12 اینچی است. دومی از آخرین نسخه Chrysler / Jeep's Uconnect 5 استفاده می کند و همچنین از Android Auto و Apple CarPlay پشتیبانی می کند. به طور مستقیم در زیر آن یک صفحه نمایش راحت 10.3 اینچی قرار گرفته است که به شما امکان می دهد آب و هوا و صندلی ها را کنترل کنید. (در واگنیر معمولی ، به ترتیب نمایشگرهای کوچکتر 10.3 و 10.1 اینچی برای داش دیجیتالی و صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی دریافت می کنید.)

Stellantis

این موارد فقط برای راننده است – سرنشین جلو خود را می گیرد (اختیاری) صفحه نمایش لمسی 10.3 اینچی که به آنها امکان تماشای فیلم ، نظارت بر وسیله نقلیه و موارد دیگر را می دهد. مسافران عقب یک جفت نمایشگر 10.1 اینچی همسان دارند ، همچنین اختیاری است. هر سه صفحه نمایش به مسافران امکان کنترل ناوبری و رسانه را می دهند ، دوربین های خارجی را کنترل می کنند و محتوای خود را از طریق Android Auto / Apple CarPlay یا Uconnect ذکر می کنند.

همانطور که هفته گذشته توضیح دادیم ، می توانید همچنین با استفاده از Fire TV آمازون برای خودکار با الکسا ویدیو را پخش جریانی کنید و به مسافران امکان دسترسی به کتابخانه نمایش های ویدیوی Prime Amazon را می دهید. شما همچنین می توانید از طریق Fire TV برای Auto به بازی ، استفاده از برنامه ها و دسترسی به الکسا در جاده ها بپردازید.

بقیه قسمت های داخلی همانطور که انتظار دارید در چنین SUV مجهز به آنچه جیپ صدا می زند لوکس است. یک طرح "حق بیمه آمریکایی" (کلمه "آمریکایی" حداقل 32 بار در بیانیه مطبوعاتی واگنیر آمده است). شما در سراسر کشور با چوب ، آلومینیوم و چرم همراه هستید و Grand Wagoneer دارای صندلی های برقی قابل تنظیم 24 طرفه ، با پشتیبانی کمر و تنظیمات حافظه است. Wagoneer و Grand Wagoneer به ترتیب 94.2 و 116.7 فوت مکعب فضای ذخیره سازی دارند. قیمت این محصول تقریباً کمتر از 60 هزار دلار شروع می شود ، اما برای به دست آوردن تمام زنگ ها و سوت های فنی ، تا 105995 دلار برای Grand Wagoneer Series III پرداخت خواهید کرد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول