EA پرونده ادعایی مبنی بر فروش کارکنان کارتهای کمیاب FIFA 21 Ultimate Team را باز می کند


EA در حال بررسی ادعاهای در جامعه خود مبنی بر فروش برخی از كارمندان كارتهای نادر FIFA 21 Ultimate Team برای پول نقد است. این غول بازی 1.49 میلیارد دلار درآمد خالص از حالت Ultimate Team به دست آورد كه به طرفداران اجازه می دهد تیم های خود را برای سال مالی 2020 ایجاد كنند. این به لطف افرادی که پول جدی می گیرند در تلاش برای باز کردن قفل بازیکنان نادر از بسته های تصادفی هستند. با توجه به اتهاماتی که به صورت آنلاین منتشر شد ، کارمندان بیشترین کارتهای مورد علاقه را مستقیماً از 900 دلار تا 2500 دلار به بازیکنان می فروشند ، بنابراین دیگر لازم نیست پول را روی بسته های تصادفی بیندازند.

به عنوان کوتاکو Eurogamer توجه داشته باشید ، برخی از پیشنهادات فروش کارت های آیکون آرزو است که شامل افسانه هایی مانند رونالدو ، پله و زین الدین زیدان است. آنها در حال فروش Prime Icon Moments ، نسخه های ویژه کارت های Icon نیز هستند. همانطور که حدس می زنید به دست آوردن آن کارت ها از بسته های تصادفی کار آسانی نیست و مردم با آنها معامله کرده اند یا آنها را از مزایده خریداری کرده اند.

هنوز مشخص نیست که چه کسی دقیقاً کارت ها را می فروشد ، اما در بیانیه ای که در توییتر منتشر شد ، EA گفت که از ادعاهایی که در اطراف آن منتشر شده مطلع است و "تحقیقات کاملی در حال انجام است". این شرکت اضافه كرد كه از نحوه فروش غیرقانونی "ایجاد نگرانی در مورد تعادل ناعادلانه در بازی و رقابت" آگاه است و قول داد كه در صورت شناسایی رفتارهای نادرست اقدامات سریع انجام دهد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول