کانو قصد دارد این کامیون برقی به شکل عجیب و غریب را در سال 2023 راه اندازی کند


Canoo قبلاً به ما در وان و وسیله حمل و نقل كه قصد راه اندازی دارد نگاهی می اندازد و در حال حاضر این شركت از تصاویر اولین وانت برقی ساخته شده خود رونمایی كرده است روی همان سکوی برقی . طبق گفته شرکت ، پیش سفارش ها در Q2 این سال آغاز می شود و در اوایل سال 2023 کامیون آزاد می شود. این طرح مطمئناً روشی متفاوت از تیزلا Cybertruck دارد و حتی قرار است به عنوان وانت های برقی Rivian ، Ford و دیگران به خیابانها متمایز شود.

رئیس اجرایی Tony Aquila در بیانیه ای گفت كه این كامیون "مانند به عنوان سخت ترین کامیون های موجود قوی است و به گونه ای طراحی شده است که از لحاظ نمایی بهره وری بیشتری دارد … ما لوازم جانبی را برای افرادی که از کامیون استفاده می کنند – در محل کار ، آخر هفته ، ماجراجویی ساخته ایم. "

مشخصات بیش از 200 مایل برد در هر یک شارژ کنید ، با حداکثر 600 اسب بخار و 550 پوند فوت torgue با پیکربندی دو موتوره و ظرفیت حمل بار تا 1800 پوند. با 76 اینچ ، یک اینچ بلندتر از تسلا Cybertruck است اما به طور قابل توجهی کوتاه تر از GMC با 81.1 اینچ بلند Hummer EV است. طول آن در مقایسه با رقبا با 184 اینچ نیز کوتاه است ، اگرچه یک تخت خواب کشویی طول کلی را به 213 اینچ می رساند. هامر EV 216.8 اینچ طول دارد در حالی که کامیون تسلا به 231.7 اینچ می رسد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول