ممکن است Twitch در حال آزمایش یک سیستم امتیازدهی جریان برای تسهیل فروش آگهی باشد


به نظر می رسد Twitch با برنامه ای بازی می کند که به طور خودکار پخش کننده ها را بر اساس تعداد انگشت شماری از عوامل – از جمله سن ، سابقه تعلیق و وضعیت مشارکت – رتبه بندی می کند تا آنها را با تبلیغ کنندگان مرتبط کند. این نمره ایمنی نام تجاری است و در API داخلی Twitch توسط دانشجوی امنیت سایبری Daylam Tayari کشف شد ، وی تصاویری از تغییرات را در توییتر منتشر کرد.

سخنگوی Twitch در تأیید موجودیت متوقف شد امتیاز ایمنی برند به Engadget ، اما جمله زیر را ارائه داد:

"ما در حال بررسی روش هایی برای بهبود تجربه در Twitch برای بینندگان و سازندگان هستیم ، از جمله تلاش هایی برای تطبیق بهتر تبلیغات مناسب با جوامع مناسب. حریم خصوصی کاربر در Twitch حیاتی است. ، و ، با اصلاح این روند ، ما برنامه هایی را که این اولویت را به خطر بیندازد دنبال نخواهیم کرد. هنوز هیچ چیزی شروع نشده است ، هیچ اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته نشده است و ما جامعه خود را از هر گونه به روزرسانی در این مسیر مطلع خواهیم کرد. "

طبق تایاری ، امتیاز ایمنی برند پخش کننده ها را براساس سن آنها (بالای 18 یا 21 سال) ، سابقه تعلیق ، رابطه با Twitch ، وضعیت مشارکت ، اینکه آیا از خودرو استفاده می کنند و در چه سطحی ، اینکه آیا جریان برای بلوغ تنظیم می شود و رتبه بندی ESRB از آنها بازی ها. همچنین بخشی برای افزودن رتبه بندی دستی از کارمندان Twitch در نظر گرفته شده است.

همانطور که توضیح داده شد ، امتیاز ایمنی برند شبیه سیستم های رتبه بندی آگهی است که قبلاً در سایت هایی مانند YouTube و Twitter یا حتی رتبه بندی در برنامه های اشتراک گذاری رانندگی استفاده شده است. این باید به تبلیغ دهندگان کمک کند تا دریای پخش کنندگان را مرتب کنند ، و می تواند بر Twitch's Bounty Board تأثیر بگذارد ، جایی که تبلیغ کنندگان برنامه های خاصی را به تعدادی از شرکا و شرکت های وابسته منتخب ارائه می دهند.

دانستن اینکه معیارهای Twitch در حال پیگیری است ، می تواند به پخش کننده ها در بالای صفحه کمک کند ، اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت هر یک از الگوریتم های رتبه بندی خود را علنی کند – مگر اینکه یک محقق کنجکاو غواصی دیگری انجام دهد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول