فول فریم Z9 نیکون با قابلیت فیلمبرداری 8K در سال 2021 وارد بازار می شود


نیكون اعلام كرد در حال توسعه Z9 است ، یك مدل پرچمدار تمام صفحه بدون آینه Z بدون آینه با "بهترین اجرای ثابت و فیلمبرداری در تاریخ نیكون". مدل جدید در سال 2021 با فیلم 8K و سایر ویژگی های پیشرفته منتشر خواهد شد.

نیکون گفت که Z9 دارای یک "سنسور CMOS انباشته شده با فرمت FX" است که به تازگی ساخته شده است ، احتمالاً در محدوده 40 تا 50 مگاپیکسل. همچنین از یک موتور پردازش تصویر جدید برخوردار خواهد بود که اگر بخواهد از نظر سرعت عکسبرداری با عملکرد فوکوس خودکار / ردیابی چشم ، همگام با سونی و کانن باشد ، ضروری خواهد بود. این تصویر یک گیربکس داخلی را نشان می دهد ، دقیقاً مانند 6500 دلار D6 ، بدین معنی که نیازی نیست که مانند جدیدترین EOS R5 و کانن ، یک دستگاه جداگانه بخرید. سونی A7S III .

علاوه بر فیلم 8K ، نیکون گفت که Z9 "مشخصات ویدیویی دیگری را ارائه می دهد که نیازها و گردش کارهای مختلف را برآورده می کند." این احتمالاً به این معنی است که شما می توانید انتظار ضبط فیلم داخلی 10 بیتی یا حتی RAW را به همراه طیف گسترده ای از رزولوشن 4K و نرخ فریم داشته باشید.

خبر تعجب آور نیست ، زیرا من در بررسی مدل برتر فعلی این شرکت ، Z7 II ، به احتمال زیاد یک پرچمدار جدید نیکون با فیلم 8K اشاره کردم. نیکون با دوربین های فول فریم خود از نظر فناوری از کانن و سونی عقب مانده است ، بنابراین امیدوارم Z9 حداقل آن را به سطح بالایی برساند. هنوز در مورد قیمت گذاری صحبتی نشده است ، اما نیکون قول داده است که در ماه های آینده اطلاعات بیشتری کسب کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول