اندروید 11 سریع‌ترین نرخ نصب و انتشار را در میان تمام نسخه‌ها به دست آورده است


اندروید 11
۲۰ اسفند ۹۹ ساعت ۲۰:۳۸

مدتی از عرضه Android 11 توسط گوگل می‌گذرد. حال طبق گزارش‌ها، اندروید ۱۱ سریع‌ترین نرخ نصب و انتشار را در میان تمام نسخه‌ها به دست آورده است.

با توجه به داده‌های منتشر شده توسط StatCounter، اندروید ۱۱ گوگل در حال حاضر توانسته سریع‌ترین نرخ نصب و انتشار در میان تمام نسخه‌های Android تا کنون در ایالت متحده را به دست بیاورد. تا امروز، تنها ۶ ماه پس از انتشار رسمی اندروید ۱۱، بیش از ۲۵ درصد از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی به اندروید ۱۱ مجهز شده‌اند. اندروید ۱۰ توانسته با سهم ۳۳ درصدی‌اش از بازار، همچنان پرکاربر ترین نسخه در ایالت متحده باشد.اندروید 11

آمار منتشر شده نشان می‌دهد در تمامی بازارهای جهانی، حدود ۴۱ درصد کاربران از اندروید ۱۰ استفاده می‌کنند. Android 10 هنوز محبوب‌ترین نسخه در سر تا سر اروپا و آسیا است و Android 11 نیز در تعقیب آن است. در ماه جولای نیز تاییدیه گوگل از میزان سریع پذیرش نسخه اندروید به روز شده منتشر شده بود.

به طور کلی، آمار منتشر شده در گزارش StatCounter، تقریبی بوده و رسمی نیستند. باید صبر کنیم تا گوگل به زودی اعداد و ارقام واقعی پذیرش نسخه آخر اندروید را اعلام کند.
منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول