تسلا در حال ساخت یک پروژه ذخیره سازی انرژی 100 مگاواتی در تگزاس است


طبق رادار ، مطابق بلومبرگ تسلا در حال ساخت پروژه ذخیره انرژی در تگزاس است. در Angleton ، شهری نزدیک به 20،000 نفر واقع در 40 مایلی جنوب هوستون ، شرکت تابعه تسلا ، Gambit Energy Storage ، در حال نصب Megapacks Megapacks شرکت است. پس از اتمام ، نصب 100 مگاواتی قادر خواهد بود تقریباً 20،000 خانه را تأمین کند. شورای قابلیت اطمینان الکتریکی تگزاس (ERCOT) به بلومبرگ گفت که سایت می تواند به محض شروع ماه ژوئن شروع به کار کند.

مشخص نیست که چرا تسلا از یک شرکت تابعه به عنوان چهره عمومی این پروژه استفاده می کند. این اولین اقدام در نوع خود برای شرکت نیست. در سال 2017 ، یک مزرعه تولید باتری 100 مگاوات ساعت در استرالیای جنوبی ساخت. در حال حاضر ، این شرکت همچنین بخاطر اجرای پروژه Landing Moss در خلیج فارس Megapacks گاز و برق Pacific California را تأمین می کند.

اما در زمان بندی پروژه اشتباه وجود ندارد. ماه گذشته ، هوای بی سابقه زمستان قسمت اعظم تگزاس را بدون برق رها کرد. وقتی شبکه برق متصل شد ، ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، با استفاده از توییتر ERCOT را مسخره کرد. وی در مورد سازمانی که تقریباً 90 درصد شبکه برق ایالتی را مدیریت می کند و پس از خرابی نزدیک به ماه گذشته مورد بررسی جدی قرار گرفته است ، گفت: "این R نیست." به طور قابل توجهی ، یکی از پیروانش از ماسک سال شد که آیا پروژه ذخیره سازی باتری مشابه پروژه تسلا ساخته شده در استرالیا در تگزاس امکان پذیر است؟ وی گفت: "بله."منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول