VW 'Project Trinity' خودروهایی را باز می کند که قفل ویژگی های مورد نیاز را باز می کنند


فولکس واگن ادعا می کند که "از" تهدید هر Apple Car "ترس ندارد" و این تصویر تیزرنگ سایه ای را منتشر می کند که می تواند دلیل آن باشد. این تصویر تیزر تبلیغاتی پروژه ترینیتی ، یک سدان الکتریکی است که مدیرعامل Ralf Brandstätter آن را "ماشین رویای نرم افزار ما" نامید.

مانند هر پای در آسمان مفهوم آن البته در پیش بینی خود پیشرفته طراحی شده است قابلیت های رانندگی ، پیشرانه های برقی دوربرد و فناوری شارژ سریع باتری ، اما این بیت نرم افزار جایی است که برنامه های موجود را نشان می دهد. طبق VW ، برنامه ریزی برای تولید این ماشین در سال 2026 است ، به عنوان بخشی از یک وسیله نقلیه با تعداد کمتر و هر کجا استاندارد شده است.

این بدان معنی است که به جای ساخت نسخه های مختلف از یک ماشین با قابلیت های مختلف ، آنها یک نسخه را با همه موارد گنجانده خواهند شد ، اما فقط "در صورت درخواست" قابل باز شدن است – و احتمالاً با پرداخت هزینه. تسلا قبلاً چنین چیزی را با کمک راننده نشان داده است که پس از خرید ماشین برای باز کردن قفل در دسترس است ، در حالی که BMW سعی کرده است ویژگی های مدل مشترک را بفروشد و به دنبال گسترش است. همانطور که Autoblog اشاره می کند ، نسخه VW می تواند به ویژگی هایی مانند AWD یا باز کردن قفل هواپیما در سطح GTI و هدایت بسته ها به صورت کوتاه مدت یا حتی در هر مایل گسترش یابد.

به گفته مدیر عامل ، " در آینده ، پیکربندی فردی وسیله نقلیه در زمان خرید دیگر توسط سخت افزار تعیین نخواهد شد. در عوض ، مشتریان می توانند در هر زمان و از طریق اکوسیستم دیجیتال موجود در خودرو ، توابع مورد نیاز را اضافه کنند. "منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول