مدیر عامل توییتر ، جک دورسی ، برای اولین توییت خود یک NFT ایجاد کرده است


اگر از رسانه های اجتماعی زیاد استفاده کرده اید ، اولین توییت را دیده اید. ارسال شده در 21 مارس 2006 توسط بنیانگذار توییتر و مدیر عامل فعلی جک دورسی ، چیز زیادی را بیان نکرد: "فقط تنظیم twttr من".

اما اکنون ، به لطف غرب وحشی NFT ها – رمزهای تایید شده رمزنگاری شده که به طریقی مقادیر منحصر به فرد و تأیید را برای موارد دیجیتالی اختصاص می دهند – شاید بتوانید آن را خریداری کنید. دورسی به یک طرفدار رمز ارز تبدیل شده است ، و به همین دلیل تعجبی ندارد که او با [ضرب] توییت در بلاک چین بر روی موج NFT سوار شود . همانطور که در FAQ برای Valuables توضیح داده شده است ، مورد برای فروش تویت واقعی نیست ، که به زندگی خود در توییتر ادامه می دهد ، این یک "گواهی دیجیتال از تویت است ، منحصر به فرد زیرا توسط آن امضا و تأیید شده است خالق. "

این برای من چندان منطقی نیست ، اما همچنین NBA Top Shot و پول همچنان به آن سرویس NFT مربوط به ورزش می ریزد. حراج هنری دیجیتال Christie's برای قطعه ای از Beeple پیشنهاد 3.5 میلیون دلاری دارد ، در حالی که NFT متصل به میمون "گربه نیان" اخیراً با ارز رمزپایه ای به ارزش بیش از 600000 دلار فروخته شده است. فراتر از آن ، اگرچه خرید NFT حداقل از لحاظ تئوری می تواند به حمایت از هنرمندان ، به ویژه کسانی که در حوزه دیجیتال هستند ، کمک کند ، دشوار است تصور کنید که پرداخت هزینه گزاف به شخصی مانند دورسی ، که از قبل بسیار ثروتمند است ، چه فایده ای دارد.

، اگر می خواهید وارد عمل شوید ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بالاترین پیشنهاد فعلی 88888.88 دلار را شکست دهید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول