ردیاب های قلب و میزان تنفس مبتنی بر دوربین Google Fit از 8 مارس وارد می شوند


Google از دوشنبه 8 مارس شروع به راه اندازی ردیاب های ضربان قلب و تنفس مبتنی بر دوربین برنامه Fit می کند. این غول فناوری ابتدا ویژگی های جدیدی را که به قدرت دوربین تلفن متکی هستند ، در یک رویداد سلامت در اوایل فوریه نشان داد. هر دو ردیاب راهی برای اندازه گیری نبض و تنفس حتی بدون سنسور پوشیدنی به شما می دهند ، اگرچه در حال حاضر فقط به برنامه Fit برای دستگاه های Pixel در سراسر جهان راه پیدا می کنند.

برای استفاده از ردیاب ضربان قلب ، باید انگشت خود را روی دوربین عقب نگه دارید و فشار نور را وارد کنید – این برنامه با مشاهده تغییرات جزئی رنگ در زیر پوست ، ضربان قلب شما را محاسبه می کند. استفاده از ردیاب میزان تنفس کمی پیچیده تر است ، زیرا باید مطمئن شوید که دوربین جلویی حدود 30 ثانیه از تنه شما دید خوبی دارد. شما باید تلفن را روی یک سطح ثابت قرار دهید ، بنشینید و مطمئن شوید سر و سینه در قاب قرار دارند. سپس این ویژگی با اندازه گیری حرکات کوچکی که قفسه سینه شما ایجاد می کند ، نفس های شما را در دقیقه محاسبه می کند.

باید دید ردیاب ها چقدر دقیق هستند: مواردی مانند کلاه ، ماسک و لباس گشاد می توانند روی نتایج ردیاب میزان تنفس تأثیر بگذارند. اگر فکر می کنید اینها می توانند مفید باشند اما دستگاه Pixel ندارند ، فقط باید منتظر پخش گسترده تری باشید. Google قول داده است که در آینده دسترسی آنها را به دستگاههای Android بیشتر گسترش دهد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول