'Teardown' با بیش از 100 حالت پشتیبانی از Steam Workshop پشتیبانی می کند


بازی Heist با سوخت تخریب Teardown هنگامی که در اوایل ماه اکتبر قرار گرفت ، در بالای جدول بازی Steam قرار گرفت. بیش از 8000 بازیکن همزمان به سرعت فرصت این را پیدا کردند که محیط هنری voxel خود را به طور کامل از بین ببرند و کل ساختمان ها را در پی آنها تسطیح کنند. پس از انتشار ابزار طراحی سطح ، چند ماه قبل ، آخرین نسخه بازی پشتیبانی Steam Workshop را با دسترسی به حدود 100 حالت به ارمغان می آورد.

برای اینکه طعم غنائم را بچشید ، توسعه دهنده آزمایشگاه Tuxedo برخی از موارد دلخواه خود از جمله نقشه "The Junkyard" (که قبلاً بیش از 12000 مشترک را جمع کرده است) را انتخاب کرده است که به شما امکان می دهد با استفاده از "ShredDozer" ماشین های خود را خرد کنید. ماشین های مخرب هیبریدی و پرشهای شیرین کاری روی وسایل نقلیه انباشته شده را انجام دهید. سایر حالت ها به شما امکان می دهند با مسلسل Quake II ویران شوید و با استفاده از یک کانن یک بازی کوچک هدف شلیک کنید. همچنین نقشه دیگری وجود دارد که در یک فشار هیدرولیک غول پیکر ، چرخ همستر ، تیرکمان بچه گانه و مسیر مانع قرار می گیرد.

TuxedoLabs همچنین برای ایجاد بازیکنان در ایجاد مأموریت های خود ، یک نقشه Heist نمونه اضافه کرده است و موتور اصلی فیزیک بازی را برای به کارگیری بهتر سناریوهای تخریب در مقیاس بزرگ بهینه کرده است. Teardown انتظار می رود که دسترسی سریع Steam در طول سال 2021 باشد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول