عینک هوشمند Razer مانند Echo Frames با فیلتر نور آبی است


عینک هایی که می توانند به عنوان هدفون دو برابر شوند از دسته محبوبیت فزاینده ای هستند. پس از رونمایی بوز از نسخه خود در سال 2019 و آمازون Echo Frames را در سال 2020 راه اندازی كرد ، شركت بزرگ بعدی كه از این روند استفاده می كند Razer است. امروز رسماً عینک های هوشمند Anzu را اعلام می کند که نور آبی را فیلتر می کند و همچنین صدا را بدون اینکه صدای محیط را کاملاً غرق کند ، در گوش شما پخش می کند. این موارد اکنون با شروع از با قیمت 200 دلار در دسترس هستند – 50 دلار کمتر از دستگاه آمازون.

تفاوت های اساسی بین Anzu و Echo Frames این واقعیت است که به نظر می رسد فیلتر نور آبی یکی از ویژگی های پیش فرض نسخه Razer است. . در حالی که می توانید لنزهای طبی را روی Echo Frames نصب کنید ، گزینه استاندارد کاملاً واضح است و از نور خورشید یا نور آبی محافظت نمی کند.

بر اساس ارائه های ارائه شده ، Anzu از نظر حجیمیت کلی فوق العاده شبیه قاب های Echo است. به عبارت دیگر ، به نظر می رسد که آنها به همان اندازه جمع و جور هستند. هرچند طبق ورق های مشخصات ، Anzu حدود 10 گرم سنگین تر از Echo Frames است. در حالی که آمازون فقط یک شکل لنز ارائه داده است ، Razer گزینه های گرد یا مستطیلی دارد و شما می توانید لنزهای Anzu را که آنها را به عینک آفتابی تبدیل می کنند ، قرار دهید. هنوز مشخص نیست که آیا آنزو در چند رنگ از جمله سبز رنگ شرکت در دسترس خواهد بود یا خیر ، اما محصول آمازون از سه رنگ برخوردار است.

گالری: عینک های هوشمند Razer Anzu تصاویر را فشار می دهند | 14 عکس


مانند Anchu Frames ، Anzu از طریق صفحه ای در کناره کنترل لمسی را ارائه می دهد و می توانید برای مدیریت پخش موسیقی ، پذیرش یا رد تماس ، فعال کردن دستیار تلفن یا فعال کردن "حالت بازی" از این گزینه استفاده کنید. آنها از اتصال بلوتوث 5.1 سفارشی استفاده می کنند که تأخیر 60 میلی متری را به همراه دارد که باید از لکنت صدای شما جلوگیری کند. همچنین ، Razer در صورت استفاده فعال از دستگاه ، قول "بیش از 5 ساعت دوام باتری" و حداکثر دو هفته در حالت آماده به کار را می دهد. همچنین یک میکروفون چند جهته در آن وجود دارد تا تماس گیرندگان شما بتوانند صدای شما را بشنوند.

اگر برای استفاده از Anzu به لنزهای طبی نیاز دارید ، اگر آنها را از طریق Razer Lensabl خریداری کنید ، می توانید 15 درصد تخفیف بگیرید. گزینه استاندارد با 35 درصد لنزهای فیلتر نور آبی ارائه می شود ، این همان ویژگی ای است که احساس کردم Echo Frames می تواند از داشتن آن بهره مند شود.

سرانجام ، Anzu دارای درجه IPX4 است بنابراین ضد آب است. این بدان معناست که اگرچه نباید آن را برای شنا استفاده کنید ، اما برای مدت کوتاهی در زیر باران زنده می ماند. با قیمت 200 دلار ، آنزو دارای یک کیف حمل ، یک کابل شارژ USB-A و لنزهای تعویض آفتاب UVA / UVB قطبی است. اگر بخواهید بخرید از طریق وب سایت وب سایت Razer و Best Buy در دسترس است ، اما من توصیه می کنم قبل از اینکه پول سخت خود را صرف کنید ، آن را آزمایش کنید. .منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول