گزارش شده که بلندگوی قابل حمل بعدی Sonos 169 دلار قیمت خواهد داشت


جزئیات و تصاویر جدیدی از بلندگوی بعدی Sonos را به اشتراک گذاشته است و به نظر می رسد بسیاری از شکایات مردم از را برطرف کند. Sonos Roam نامیده می شود و مانند Move قبل از آن ، قابلیت پخش صدا از طریق WiFi و اتصال بلوتوث را خواهد داشت. اما آشکارترین نکته این است که قیمت آن هنگام فروش در 20 آوریل 169 دلار اعلام شده است. این احتمالاً بیشتر از آن است که اکثر مردم می خواهند برای یک بلندگوی بلوتوث هزینه کنند اما تخفیف قابل توجهی در برچسب قیمت فعلی 399 دلار Move است. به همان اندازه مهم ، به نظر می رسد قابل حمل تر از آن دستگاه است ، اندازه آن 6.5 2.5 2.5 2.5 2.5 اینچ و وزن آن تقریباً یک پوند است.

 Sonos Roam

The Verge

گفته می شود که عمر باتری در 10 است محدوده ساعت با شارژ کامل. بلندگو از یک پورت USB-C برای بالا بردن آن بهره می برد. علاوه بر این ، The Verge گزارش می دهد که شما می توانید یک پایه شارژ بی سیم 49 دلاری برای بلندگو خریداری کنید. ما در اینجا یادداشت خواهیم کرد که Sonos Move همراه با یکی از موارد موجود در جعبه است. Roam همچنین تا حدودی ضد آب خواهد بود ، اگرچه The Verge دارای امتیاز IP برای به اشتراک گذاری نیست. و مانند هر بلندگوی Sonos دیگر ، این شرکت آن را در دو رنگ سفید و سیاه ارائه می دهد.

چیزی که این نشتی جواب نمی دهد این است که چگونه Roam به Sonos کمک می کند تا در یک بازار چالش برانگیز. یک اسپیکر قابل حمل جدید و مقرون به صرفه افزودنی هوشمند به مجموعه شرکت است اما کمکی به مشکل اصلی آن نمی کند. در اپل ، آمازون و گوگل ، این شرکت از هر طرف با رقبایی روبرو است. ، و ممکن است به اندازه احترام به نظر نرسد ، اما همه آنها بالای 100 دلار قیمت دارند. برای دریافت پاسخ بهتر به این سوال باید تا صبر کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول