می 11 لایت شیائومی احتمالا به اسنپدراگون 765G مجهز خواهد بود


در هفته‌های گذشته شاهد انتشار تصاویر منتسب به گوشی شیائومی می 11 لایت (Xiaomi Mi 11 Lite) در دنیای واقعی بودیم که به‌واسطه‌ی آن‌ها از طراحی ظاهری گوشی پرده‌برداری شد. با وجود انتشار تصاویر در دنیای واقعی، اطلاعات کمی از مشخصات فنی می 11 لایت در دست داشتیم. شایعه‌ای اولیه ادعا می‌کرد می 11 لایت دارای پردازنده‌ی معرفی‌نشده‌ای از کوالکام خواهد بود، بااین‌حال صفحه‌ی گوشی موردبحث شیائومی در کنسول گوگل پلی (Google Play Console) چیز دیگری می‌گوید. بر اساس گزارش خبرگزاری GSMArena، می ۱۱ لایت دارای کدنام Renoir و شماره‌مدل M2101K9G است.

مقاله‌های مرتبط:

شماره‌مدل پردازنده‌ی دستگاه به اسنپدراگون 765G اشاره می‌کند. تعداد هسته‌های پردازنده و البته سرعت کلاک آن‌ها نیز از حضور اسنپدراگون 765G در می 11 لایت خبر می‌دهند. قطعا می 11 لایت دارای مدل‌هایی با حافظه‌ی رم مختلف خواهد بود، بااین‌حال مدلی که در کنسول گوگلی پلی ظاهر شده است هشت گیگابایت حافظه‌ی رم دارد.

متأسفانه آنچه گفتیم تمامی اطلاعاتی هستند که کنسول گوگل پلی از گوشی می 11 لایت ارائه می‌دهد. اگر گزارش‌های پیشین حقیقت داشته باشند، گوشی می 11 لایت از باتری ۴٬۱۵۰ میلی‌آمپرساعتی با فناوری شارژ ۳۳ وات استفاده خواهد کرد. مدل‌های مختلف گوشی دارای ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی خواهند بود و حافظه‌ی رم مدل پایه ۶ گیگابایت اعلام شده است.



منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول