Zynga استودیوی پشت 'Torchlight 3' را خریداری می کند


Zynga ، توسعه دهنده Torchlight 3 (از طریق Rock Paper Shotgun ) را دارد. این استودیو توسط بنیانگذار Blizzard North و سازنده سریال Diablo Max Scheefer پس از آنكه دوره قبلی خود را در Runic Games در سال 2016 ترك كرد ، راه اندازی شد. Runic ، كه شفر نیز بنیانگذار آن بود ، بر روی اولین دو بازی Torchlight ، و همچنین Hob از جنایات ناچیز و مشارکت او در بازی های Echtra است که Zynga را که بیشتر با بازی هایی مانند شناخته می شود ، به استودیو کشاند.

"مکس و تیمش در Echtra Games مسئول افسانه ای ترین ویژگی های بازی هستند که تاکنون ایجاد شده اند ، و آنها در ژانر اکشن RPG و توسعه بین پلتفرم ها متخصص هستند. "، مدیر عامل شرکت Zynga ، فرانک گیبو ، گفت. "این خرید در رشد مجوزها و مارک های شاخص ما از تلفن همراه به رایانه های شخصی و کنسول ها نقش مهمی خواهد داشت."

Zynga شرایط این قرارداد را اعلام نکرد ، اما برنامه خود را برای Echtra به اشتراک گذاشت. توسعه دهنده با NaturalMotion ، یکی دیگر از استودیوهای شخص اول خود ، در یک RPG کراس پلت فرم جدید کار خواهد کرد. مطمئناً این یک مسابقه غیرمعمول است ، اما شفر گفت که تیمش از به کار بردن استعدادهای خود در چشم انداز Zynga بسیار هیجان زده است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول