کمدی انیمیشن Star Trek 'Lower Decks' در تاریخ 18 مه به Blu-ray می رود


Paramount + (نیازی به CBS All Access ) ممکن است با تبدیل شدن به سرویس پخش جریانی Star Trek (در بین چیزهای دیگر ) کاملاً بخاطر داشته باشد ، اما اگر تسویه حساب نکرده اید با 6 دلار در ماه یا داشتن رسانه فیزیکی را ترجیح می دهید ، همچنان می توانید نمایش های Trek جدید را در Blu-ray و DVD ضعیف کنید. از 18 مه شما می توانید یک نسخه از Lower Decks سال گذشته را در هر دو قالب با بسیاری از ویژگی های خاص که در پارامونت + در دسترس نخواهد بود ، بدست آورید.

Star Trek: Lower Decks تنها دومین نمایش انیمیشن Star Trek در تاریخ بود ، به دنبال Star Trek The Animated Series بازگشت به سال 1973 (و به زودی Star Trek: Prodigy به آن پیوست. این اغلب به عنوان " Family Guy در فضا" توصیف شده است ، و بسیاری از جوک های پراکندگی برای حمایت از این ادعا وجود دارد. اما این همچنین یک نگاه عجیب مثبت است ، گاهی اوقات حتی گرم کننده قلب به زندگی چهار نشان در USS Cerritos – یک کشتی Starfleet که عمدتا در همان لیگ کرک یا Picard's Enterprise نیست این برنامه شامل شوخی های فراوان و ارجاعات عمیق برای جلب رضایت طرفداران مدرسه قدیمی و همچنین شخصیت پردازی های به یادماندنی و یک فینال یک فصل است.

گذشته از 10 قسمت فصل یک ، ویژگی های خاصی مانند "پایین دکریشن" ، در اصل یک سریال همراه است که به مواردی مانند توسعه شخصیت ، موسیقی و طراحی می پردازد. همچنین انیمیشن ها ، راهنمای برخی از تخم های عید پاک و حتی یک تریلر کامل برای قسمت نهم هولودک مارینر Crisis Point: The Rise of Vindicta وجود دارد.

مجموعه برای پیش سفارش امروز در دسترس است در صورتی که چنین فانتزی هستید در Blu-ray ، DVD یا حتی کتاب فولادی BD وجود دارد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول