کامیون مسابقه ای الکتریکی Lordstown Motors (بیشتر) برای آفرود آماده است


Lordstown Motors می خواهد اثبات كند كه كامیون الكتریكی Endurance خود از طریق یك استراتژی آشنا آماده ورود به بیابان است: ورود آن به یك مسابقه برجسته. Autoblog گزارش می دهد كه Lordstown از نسخه آماده مسابقه كامیون Endurance Beta خود كه در در San Felipe 250 Championship SCORE World Championship مسابقه دهد ، رونمایی كرد. هفدهم آوریل EV ارتقا یافته برای مسابقات مکزیکی با چرخ های بزرگتر آفرود (کامل با مشعل های گلگیر وسیع تر) ، چهار چراغ رانندگی با قدرت بالا و از بین بردن زواید مانند آینه ها ، پنجره ها و بسیاری از تجملات کابین آماده است.

استیو برنز ، رئیس شرکت ، ادعا کرد که این مسابقه به طور ایده آل اثبات می کند که Endurance "سخت ترین و مقاوم ترین" کامیون روی کره زمین است ، حتی در کاهش میزان انتشار گازهای گلخانه ای. برای شرایط شدید آماده هستند. اگر آنها بتوانند دست اندازها و کبودی های خارج از جاده را تحمل کنند ، احتمالاً شما می توانید برای گشت و گذارهای خارج از مسیر خود ، یک استقامت بخرید.

با این وجود رقابت ممکن است محدودیت های فعلی خودروهای برقی را تأیید کند. این مسابقه مسیری 290 مایلی را طی می کند ، اما برد استقامتی خیابانی فقط 250 مایل است. حتی با کاهش وزن ، یک احتمال واقعی وجود دارد که مدل مسابقه ای مجبور باشد در حالی که رقبا از آن عبور می کنند ، در اواسط مسابقه شارژ شود. بعید به نظر می رسد Lordstown پیروز شود – تا زمانی که دامنه وسایل نقلیه خود را بهبود بخشد ، این بیشتر اثبات توانایی است تا پیشنهاد واقعی برای شکوه و عظمت اتومبیلرانی.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول