لایو رومز (Live Rooms) اینستاگرام معرفی شد + آموزش راه اندازی و استفاده


اینستاگرام به‌تازگی قابلیت جدیدی با نام لایو رومز (Instagram Live Rooms) معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد به‌همراه سه فرد دیگر هم‌زمان پخش زنده‌ی ویدئو را شروع کنند. تا پیش از انتشار قابلیت لایو رومز، ویدئوهای زنده‌ی گروهی اینستاگرام صرفا با دو کاربر انجام می‌شد. براساس گزارش خبرگزاری 9to5Mac، اینستاگرام همچنین گفته است این شبکه‌ی اجتماعی به‌زودی میزبان قابلیت‌های صوتی جدید می‌شود.

به‌گفته‌ی اینستاگرام، لایو رومز راهکار جدیدی برای خالقان محتوا است تا کسب‌و‌کارشان را بسازند و درآمد بیشتری کسب کنند. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد برای میزبانان برچسب بخرند و از دیگر قابلیت‌های تعاملی مثل Shopping و Live Fundraisers استفاده کنند.

دو آیفون درحال نمایش صفحه اصلی اینستا و نوتیفیکیشن قابلیت لایو رومز اینستاگرام / Instagram Live Rooms

به‌منظور آغاز لایو روم، در ابتدا مطمئن شوید که جدیدترین نسخه‌ی اینستاگرام را روی گوشی‌تان نصب کرده‌اید. در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن، به‌سمت چپ سوایپ و گزینه‌ی پخش زنده را انتخاب کنید. سپس کاشی جدیدی بیفزایید و روی آیکون Rooms ضربه بزنید تا امکان اضافه‌کردن مهمان‌ها فراهم شود. در رابط کاربری اینستاگرام، می‌توانید فهرست کسانی را ببینید که خواستار آغاز ویدئو پخش زنده با شما هستند. وقتی لایو روم را آغاز کنید، پس از اضافه‌کردن مهمان‌ها، در بخش بالای صفحه باقی می‌مانید. 

مقاله‌های مرتبط:

به‌عنوان کسی که ویدئو زنده پخش می‌‌کند، می‌توانید سه مهمان را هم‌زمان یا نفربه‌نفر اضافه کنید. اینستاگرام می‌گوید آغاز ویدئو پخش زنده با چند نفر، راهی عالی برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان است؛ زیرا فالورهای مهمان‌ها نیز از آغاز پخش زنده باخبر می‌شوند و احتمال دنبال‌شدن آن‌ها افزایش می‌یابد. اینستاگرام در اطلاعیه‌ای جدید گفته است که قصد دارد ابزارهای تعاملی جدیدی را به پلتفرمش اضافه کند. ابزارهای جدید برای مدیریت محتوا و حساب کاربری و قابلیت‌های صوتی جدید در ماه‌های آینده به اینستاگرام اضافه خواهند شد. 

قابلیت جدید اینستاگرام درحالی دردسترس عموم قرار می‌گیرد که در هفته‌های اخیر، Clubhouse و بخش Spaces در توییتر به‌شدت در کانون توجه قرار گرفته‌اند.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول