اینستاگرام به چهار کاربر اجازه می دهد تا در یک جریان واحد به صورت مستقیم فعال شوند


Instagram برای پخش بیش از دو پخش کننده در یک جریان مستقیم ، Live را گسترش می دهد. این پلتفرم از اتاق های زنده (Live Rooms) رونمایی کرده است که (مانند جریان Twad Squad Stream ) به چهار نفر امکان می دهد که با هم زندگی کنند. در اطلاعیه خود ، اینستاگرام می گوید امید این است كه با اجازه دادن به افراد برای میزبانی مواردی از قبیل برنامه های گفتگو ، جلسات جم یا آموزش های گروهی با بیش از یك دوست ، فرصت های بیشتری را برای كاربران فراهم كند.

این ویژگی از امروز (اول مارس) شروع به كار می كند. ، و باید در طول هفته به همه کاربران برسد.

از زمان شروع قفل شدن در رابطه با همه گیر شدن بیماری های همه گیر ، مردم از ویژگی Live اینستاگرام بسیار بیشتر و به روش های جدید استفاده می کنند. دولت از آن برای گسترش آگاهی در مورد به عنوان مثال دستورالعملهای COVID-19 و لباسهای سرگرمی از آن برای پخش مصاحبه با افراد مشهور استفاده می کنند. در طول سال گذشته ، این پلتفرم باعث شده است که جریانهای زنده قابل مشاهده در وب باشد تا به مردم امکان تماشای آنها را در صفحه های بزرگتر دهد و به کاربران اجازه می دهد آنها را در IGTV ذخیره کنند تا در دسترس قرار گیرند برای مشاهده بیش از 24 ساعت در اکتبر ، اینستاگرام همچنین حداکثر طول جریان را به چهار ساعت افزایش داد ، این فقط از یک ساعت بیشتر بود.

گسترش تعداد افرادی که می توانند با هم به زندگی مشترک بپردازند یکی دیگر از راه های رسیدن سازندگان به مخاطبانشان است. . اینستاگرام همچنین از Live Rooms انتظار دارد که فرصت بیشتری برای کسب درآمد در اختیار آنها قرار دهد ، زیرا این ویژگی به طور بالقوه می تواند باعث افزایش طرفداران آنها شود. بینندگان می توانند نشان های را از پخش کننده های پخش زنده برای پخش بیشتر بخرند ، به هر حال ، محصولات را از آنها بخرند یا را به سازمان های غیر انتفاعی خود اهدا کنند.

کاربران می توانید با کشیدن انگشت به چپ و انتخاب گزینه Live camera ، پخش را شروع کنید. سپس آنها باید روی نماد اتاقها ضربه بزنند و میهمانان را برای اضافه کردن انتخاب کنند – آنها می توانند با افرادی که درخواست کرده اند با آنها زندگی کنند ، برنامه پخش کنند یا دعوت نامه برای افراد دیگر ارسال کنند. این پلتفرم اطمینان می دهد که کاربران مسدود شده توسط هر یک از پخش کنندگان در یک لایو قادر به دیدن آن نخواهند بود و تمام ویژگی های موجود در میزبان های زنده مانند امکان گزارش دادن و مسدود کردن نظرات نیز در اختیار میزبان های اتاق های زنده قرار خواهد گرفت.

 اینستاگرام

اینستاگراممنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول