هزینه اشتراک نماوا و فیلیمو افزایش یافت


هزینه اشتراک نماوا
۱۰ اسفند ۹۹ ساعت ۱۰:۱۲

هزینه اشتراک نماوا و فیلیمو افزایش پیدا کرد. گران شدن چشمگیر و ناگهانی تعرفه‌های این سایت‌ها اعتراض کاربران را به همراه داشت.

دو سایت داخلی نماوا و فیلیمو همزمان با مسدود شدن گسترده سایت‌های دانلود فیلم و سریال بیش از پیش مورد توجه قرار گرفتند. در ابتدای فعالیت این دو سایت، کاربران برای تماشای فیلم و سریال کاربران به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیاز نداشتند و حجم مصرفی اینترنت برخی از کاربران نیز به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شد که چنین موضوعی باعث شد بسیاری از کاربران از این دو سایت برای مشاهده فیلم، سریال و انیمیشن استقبال کنند، اما پس از مدتی نماوا و فیلیمو برای ارائه محتوا به کاربران خود حق اشتراک در نظر گرفتند که این حق اشتراک اکنون به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

افزایش هزینه اشتراک نماوا و فیلیمو

اخیرا نماوا و فیلیمو به صورت هماهنگ هزینه اشتراک خود را به بیش از ۲ برابر افزایش دادند؛ در واقع هزینه اشتراک ماهیانه ۲۵ هزار تومانی آنها به ۵۹ هزار تومان افزایش پیدا کرده است و کاربران با در نظر گرفتن مالیات باید ۶۴ هزار و ۳۱۰ تومان پرداخت کنند.

این افزایش هزینه اشتراک نماوا و فیلیمو در حالی رخ می‌دهد که به دلیل شرایط کرونا امکان استفاده از سینماها برای خانواده‌ها وجود ندارد و همچنین با مسدودسازی گسترده سایت‌های فیلم و سریال بسیاری به استفاده از این دو سایت که به عنوان دو بازیگر اصلی حوزه VOD ایران محسوب می‌شوند روی آوردند و اکنون برای استفاده از محتوای آنها باید مبلغ بیشتری پرداخت کنند.
منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول