ساعت های هوشمند بعدی Moto شامل یک Clone اپل واچ خواهد بود


ساعت های هوشمند با نام تجاری بازگشت دیگر را به نمایش می گذارند ، و این بار اینقدر به نوستالژی Moto 360 شما اعتماد نخواهند کرد. همانطور که WatchSmarty و 9to5Google متوجه شده اند ، ارائه یک مارک CE (که eBuyNow را اجرا می کند) یک سه ساعت مچی را نشان می دهد که به 2021 می رسد. قابل توجه ، هیچ یک از آنها به نظر می رسد دنباله مستقیم Moto 360 باشد.

اولین ساعت مجهز به الهام از Moto G است که قرار است در ژوئن برگزار شود. اگرچه اسلاید تنها مشخصات را نشان نمی دهد ، اما به نظر می رسد G یک مدل دایره ای مناسب بودجه گرا با یک مورد ساده و بدون تاج چرخان باشد. اما در ماه جولای همه چیز جالب تر خواهد شد. علاوه بر یکی با ظاهری جذاب تر ، یک موتو واچ به یک کیس مستطیلی تبدیل می شود – چیزی بیش از اندکی یادآور اپل واچ و شکاف آشکار از سنت.

همه دستگاه ها هنگامی که مارک های CE و eBuyNow همکاری خود را با Qualcomm در مورد "پوشیدنی های برتر" آغاز می کنند ، ممکن است از تراشه های جدیدتری مانند Snapdragon Wear 4100 استفاده کنند از تراشه های جدیدتر استفاده می کنند برای مطابقت با انتظارات. اگرچه موفق شوند ، می توانند رقابت جدی با سازندگان بزرگتر ساعت Wear OS مانند Mobvoi (از [شهرت TicWatch شهرت) و Fossil ارائه دهند. بازار ساعت های هوشمند Wear OS در مقایسه با آنچه اپل و سامسونگ ارائه می دهند ، هنوز نسبتاً اندک است و این فرصت را برای پیشرفت تازه واردان نسبتاً فراهم می کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول