آخرین عامل "Valorant" مکان و زمان را کنترل می کند


شورش دومین اقدام از قسمت 2 Valorant را با شخصیت دیگری شروع می کند که می تواند قوانین واقعیت را خم کند . توسعه دهنده Astra را نشان داد ، یك عامل غنائی كه "انرژی كیهان" را برای كنترل میدان جنگ در اختیار دارد. او می تواند برای قرار دادن "ستاره هایی" که چاه های جاذبه ، نوای انفجاری و سحابی های دودی مانند ایجاد می کنند ، وارد یک شکل اختری شود. همچنین می توانید یک "شکاف کیهانی" بین دو ستاره ایجاد کنید که گلوله ها را مسدود کرده و صداها را سرکوب می کند.

Astra در 2 مارس در کنار گذرگاه نبرد جدید برای بازی در دسترس خواهد بود. کاربران رایگان یک تپانچه جدید ، یک کارت Versus جدید ، یک دوست جدید و یک اسپری جدید دریافت می کنند. در همین حال ، کسانی که پول پرداخت می کنند ، یک تبر ، یک Cavalier Vandal و Operator ، یک کارت Versus دیگر و اسپری شخصی خود دریافت می کنند.

خیلی زود است که بگوییم Astra در عمل چقدر خوب کار خواهد کرد. با این حال ، اضافه شدن وی به ترسیم استراتژی مداوم Riot با Valorant کمک می کند. همانطور که Blizzard با Overwatch انجام داد ، Riot شرط می بندد که یک ترکیب شخصیت که به طور مداوم در حال گسترش است ، پس از فرسودگی تازگی بازی اصلی ، بازی خود را تازه نگه دارد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول