"Terraria" به Stadia برخورد خواهد کرد


Terraria بعد از همه Stadia بیرون می آید. در وضعیت بازی پست مشاهده شده توسط ، توسعه دهنده Re-Logic گفت كه پس از حل اختلافات با Google ، كار در بندر را از سر گرفت.

"پس از یك ماه فشار دادن (و با با پشتیبانی بی نظیر طرفداران ما) ، گوگل سرانجام به این موضوع کمک کرد و توانست شفافیت زیادی را در مورد شرایط ایجاد کند و دسترسی به همه حساب های ما را بازیابی کند. " "به دلیل تلاش سخت تیم Stadia – و همچنین شرکای ما در 505 بازی – ما تصمیم گرفته ایم که اجازه راه اندازی آینده [of] Terraria در Google Stadia را بدهیم."

"وضعیت" اظهارات بیانیه در نزدیکی آغاز ماه آغاز شد. Terraria خالق مشترک و مدیر عامل Re-Logic Andrew Spinks در توییتر شرکت کرد تا گوگل را منفجر کند پس از اینکه شرکت ادعا کرد حساب های YouTube ، Gmail ، Drive و Play استودیو را به حالت تعلیق درآورد. اسپینکس در آن زمان گفت: "من مطلقاً اقدامی برای نقض شرایط خدمات شما انجام نداده ام ، بنابراین نمی توانم راهی غیر از تصمیم گیری در مورد سوزاندن این پل داشته باشم." "آن را سوخته در نظر بگیرید. # Terraria برایGoogleStadia لغو شده است. شرکت من دیگر از هیچ یک از سیستم عامل های شما برای حرکت به جلو پشتیبانی نخواهد کرد. "

در ، سخنگوی Re-Logic جنبه استودیوی داستان را بازگو کرد. آنها گفتند که Spinks و تیم طی چندین هفته سعی در حل این مسئله داشتند اما با پشتیبانی گوگل بارها و بارها به دیوار برخورد کردند آخرین توافق طوفان توسط استودیو برای حل و فصل اوضاع بود. طبق گزارش اخیر بلومبرگ ، گوگل ده ها میلیون دلار برای دریافت بازی هایی مانند Red Dead Redemption II در Stadia هزینه كرد ، بنابراین دلایل مالی برای گرفتن بندر وجود دارد نیز انجام شده است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول