مایکروسافت در حال آزمایش پخش جریانی 1080p Xbox Game Pass است


رزولوشن 720p برای جریان ابری Xbox Game Pass (معروف به xCloud) در تلفن مناسب است ، اما با سرویس به رایانه های شخصی و iPads قطعاً قطع نمی شود. . خوشبختانه ، به نظر می رسد یک برجسته در وضوح است. Windows Central و The Verge هر دو می گویند مایکروسافت در حال آزمایش جریان های 1080p است. مشخص نیست که این آزمایش به چه گستردگی انجام شده و یا به زودی آن نسخه را مشاهده خواهید کرد ، اما این امر برای بازیگران صفحه نمایش بزرگ کیفیت بالایی خواهد داشت.

نشت همزمان یک برنامه به روزرسانی جریان پخش Xbox برای ویندوز همچنین نشان می دهد که چگونه این نرم افزار بازیکنان بیشتری را در خود جای خواهد داد. گزارش شده است که پشتیبانی از ورودی لمسی و ژیروسکوپ (حرکت) را ارائه می دهد ، و امکان بازی از راه دور جعبه بازی های X در رایانه لوحی مانند Surface line را در صورت عدم امکان امکان پذیر می سازد. gamepad.

هر دو تست 1080p و برنامه جدید زود است و اینکه چه زمان ممکن است نمایش داده شود ، قطعی نیست. شایعه شده است که مایکروسافت برای ماه مارس یک رویداد بازی ترتیب داده است ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که در آن زمان نسخه جدیدی آماده شود. آسان است که ببینید مایکروسافت به جلو فشار می آورد. بازی در فضای ابری و بازی از راه دور بهترین نتیجه را دارد در صورتی که نگران انتخاب دستگاه یا کیفیت تصویر نباشید – پس از این موارد در همه جا وجود نخواهد داشت ، اما به اندازه کافی نزدیک خواهند بود که افراد بیشتری بتوانند آنها را امتحان کنند. [19659008]منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول