فولکس واگن از ID الکتریکی خود استفاده می کند. Buzz van برای آزمایش فناوری خودرانگیزی است


فولکس واگن در یک زمان گفت که شناسه الکتریکی آن است. Buzz van تا سال 2022 به نمایندگی ها می رسد (این اعلامیه حذف شده است اما می توانید را در بایگانی اینترنت مشاهده کنید ) ، اما اخبار منتشر شده از بخش تجاری آن تأیید می کند که حداقل سالن رونمایی هنوز روی عرشه است. فراتر از آن ، راننده خودمختار VW مسیحیان سنگر گفت "امسال ، برای اولین بار ، ما در آلمان آزمایشات میدانی را انجام می دهیم ، که در آن سیستم رانندگی خودکار توسط Argo AI در نسخه ای از شناسه آینده. BUZZ توسط وسایل نقلیه تجاری فولکس واگن. "

Argo AI فناوری رانندگی مستقل است که فورد و VW برای سرمایه گذاری و با همکاری آن همکاری کردند. تیم وسایل نقلیه تجاری در حال توسعه ون هایی هستند تا از فن آوری خودران در مبتنی بر شناسه استفاده کنند. Buzz برای تأمین مفهوم سوارکاری و استخر سواری با ون های مستقل که می توانند در مناطق شهری کار کنند.

VW همچنین این طرح مفهومی (در بالا) از وسیله نقلیه آزمایشی خودران را كه در حال حاضر هر لحظه ممكن است آلمانی ها در جاده ها ببینند ، منتشر كرد. سنسورهای LIDAR در گوشه و کنار قابل مشاهده هستند و یک برآمدگی نصب شده روی سقف باید فناوری بیشتری را در اختیار داشته باشد تا به ون کمک کند تا محیط اطراف خود را حس کند. همانطور که Autoblog یادداشت می کند ، این مفهوم طرح رنگی دو تنی که در شناسه قبلی دیده ایم را ندارد. نسخه های Buzz منتشر می شوند ، اما باید منتظر افشاگری ها باشیم تا ببینیم چگونه پرداخت می شود ادای احترام به ون های VW از گذشته.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول