گسترش "Destiny 2: The Witch Queen" تا سال 2022 به تأخیر افتاده است


نسخه بعدی Destiny 2 امسال منتشر نمی شود. بانگی می گوید كه این ملكه جادوگر را تا سال 2022 به تأخیر می اندازد ، بخشی از آن به دلیل عوارض ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 است.

"با استفاده از COVID-19 ما را از دفتر دور نگه می دارد ، و مقدار زیادی از کار در صفحات ما ، ما باید تاریخ را تغییر دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دو به روزرسانی امسال و ملکه جادوگر هر دو با کیفیتی که برای آن تلاش می کنیم ارائه شده اند و طبق برنامه ای که جو بلکبرن ، دستیار کارگردان بازی نوشت . این استودیو همچنین متوجه شد که برای جمع آوری "اولین حماسه سرنوشت" (19659005) بعد از Lightfall (توسعه ای که در ابتدا برای سال 2022 برنامه ریزی شده بود) باید یک فصل دیگر اضافه کند. تا نیمه اول سال ، بیشتر به خاطر "سلامتی تیم". تأثیر COVID-19 ، همراه با پیچیدگی ملکه جادوگر و برنامه های دیگری که این استودیو برای سال 2021 در نظر گرفته است ، ظاهراً این تماس را آسان تر کرده است.

از طرف مقابل ، بلکبرن اخبار مثبتی را برای بازیکنان Destiny 2 در پست خود. بانگی است. وی گفت که این استودیو در طول فصل 14 تست های آلفا را با هدف پخش کراس بازی برای همه وقتی فصل 15 در پاییز آغاز می شود ، انجام خواهد داد. این استودیو با پخش کننده های PC و کنسول با هم مطابقت نخواهد داشت ، مگر اینکه اعضای PC دوستان دیگر سیستم عامل ها را دعوت کنند تا با آنها گروه شوند.

از فصل 14 ، Bungie از مکانیکی غیر محبوب که به Destiny 2 آورده است عقب نشینی خواهد کرد. به عنوان بخشی از سال گذشته (که همچنین بود). همانطور که یادداشت می کند ، این استودیو یک سیستم غروب آفتاب را به وجود آورد که به وسیله آن به هر سلاح و قطعه ای از غارت (به جز موارد عجیب و غریب) تاریخ انقضا می داد. دیگر نمی توان یک سال پس از معرفی اقلام ، قدرت آنها را افزایش داد.

هدف این بود که تعادل بهتری در بازی ایجاد شود و جلوی قدرت بیش از حد برخی سلاح ها گرفته شود. بازیکنان هنوز هم می توانند از تجهیزات غروب خورشید برای گشت و سایر فعالیتهایی استفاده کنند که سطح قدرت خیلی مهم نیست ، اما این سلاحها در حملات بسیار کم کاربرد هستند.

بلكبرن نوشت: "این تغییر بزرگی برای سرنوشت است و ما آن را به راحتی انجام ندادیم." "با این حال ، ما معتقدیم در Destiny هیچ چیز مهمتر از درست بردن پاداش نیست." Bungie به روشهای دیگر برای ایجاد "یک اکوسیستم تازه و متعادل برای محتوای مطلوب ترین مطالب ما" پی خواهد برد ، اما بعید است که برنامه جدیدی را برای انجام این کار اعلام کند تا بعد از Queen Witch.

Blackburn لمس کرد چند نکته دیگر در پست طولانی او ، از جمله برنامه Bungie برای مقابله با تقلب – این یک اندازه است که تیم امنیتی خود را دو برابر می کند. وی همچنین هنر مفهومی اولیه (تصویر بالا) را برای یکی از مجموعه های زره ​​پوش Witch Queen آشکار کرد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول