زیرنویس های بسته شده اتوماتیک Zoom در پاییز برای همه پخش می شود


زیرنویس های بسته به زودی در بزرگنمایی به طور گسترده در دسترس خواهند بود. برنامه کنفرانس ویدئویی اعلام کرده است در تلاش است تا زیرنویس خودکار بسته را تا پاییز 2021 در دسترس همه کاربران خود قرار دهد. در حال حاضر ، ویژگی داخلی AI-powered قفل شده پشت یک paywall است و فقط دارندگان حساب پرداخت می توانند به آن دسترسی پیدا کنند – اشتراک بزرگنمایی برای هر مجوز حداقل 150 دلار در سال هزینه دارد. همه افراد باید با تایپ کردن آنها یا استفاده از خدمات شخص ثالث ، زیرنویس های خود را ارائه دهند.

در تلاش برای کمک به دارندگان حساب رایگان که نیاز به رونویسی زنده دارند ، مانند کسانی که دچار کم شنوایی هستند ، Zoom درخواست های زیرنویس بسته شده خودکار را تا زمان سقوط هنگامی که ویژگی از بین می رود ، قبول می کند. کاربران علاقه مند باید یک فرم را تکمیل کنند که در آن یادداشت نوشته شده است:

"این فرم برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که برای شرکت بهتر در جلسات بزرگنمایی به رونویسی زنده نیاز دارند. اگر برای Live لازم نیستید از ویژگی رونویسی ، ما توصیه می کنیم که لطفاً منتظر بمانید تا پاییز 2021 ، زمانی که این ویژگی برای همه کاربران رایگان بزرگنمایی در دسترس قرار خواهد گرفت. "

براساس سوالات متداول عنوان شرکت بسته ، این ویژگی توسط یک میزبان فعال می شود و همه شرکت کنندگان می توانند مشاهده رونویسی با این حال ، در حال حاضر فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند ، و مانند هر ابزار رونویسی زنده دیگر ، کاربران باید واضح صحبت کنند یا مجبور به اشتباه هستند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول