YouTube کنترل والدین را برای نوجوانان و نوجوانان گسترش می دهد


YouTube اعلام کرده است کنترل والدین را برای یا نوجوانان و جوانان کنترل کرده است. ویژگی آینده برای کسانی طراحی شده است که شاید از محدوده YouTube Kids فراتر رفته باشند. YouTube در ماه های آینده یک بتا عمومی برای ویژگی حساب های تحت نظارت باز خواهد کرد.

از طریق حساب های Google تحت نظارت ، والدین می توانند از بین سه تنظیمات محتوا یکی را انتخاب کنند. هنگامی که به اندازه کافی راحت هستید و اجازه می دهید جوانان خود به طیف گسترده تری از فیلم های موجود در سایت نسبت به فیلم های مربوط به کودکان جوان دسترسی پیدا کنند ، می توانید تنظیمات Explore را فعال کنید. با این کار دامنه ای از ویدیوها باز می شود که به گفته YouTube به طور کلی برای کودکان نه ساله و بیشتر مناسب است. آنها شامل مواردی نظیر vlogs ، کلیپ های بازی ، ویدیو های موسیقی ، اخبار و محتوای آموزشی هستند.

تنظیمات "کاوش بیشتر" برای نوجوانان است. این مجموعه شامل ویدیوهای بیشتری خواهد بود ، از جمله پخش جریانی مستقیم برای نوع محتوایی که در تنظیمات کاوش نشان داده می شود. گزینه "بیشتر YouTube" کاملاً قابل توضیح است. این ویدیوها را با محدودیت سنی مسدود می کند اما در غیر اینصورت نوجوانان مسن تقریباً به همه موارد موجود در سیستم عامل دسترسی پیدا می کنند.

YouTube با استفاده از ترکیبی از یادگیری ماشین ، بازخورد کاربران و بازرسان انسانی را تعیین می کند تا کدام فیلم ها را تعیین کند برای هر تنظیم فعال هستند. تصدیق کرد که سیستم عالی نخواهد بود و برخی از فیلم های نامناسب از بین می روند ، اما با گذشت زمان تکامل یافته و تجربه نظارت شده را بهبود می بخشند.

همراه با تنظیمات محتوا ، والدین می توانند فرزندان خود را مشاهده کنند سابقه تماشا و جستجو آنها هنوز هم می توانند محدودیت های دیگر را از طریق Family Link Google ، از جمله محدودیت های زمانی ، فعال كنند. YouTube در نظر دارد کنترل های بیشتری از جمله گزینه مسدود کردن ویدیوهای خاص اضافه کند.

فراتر از محتوا ، این ویژگی حساب های tween و teen را به روش های دیگر محدود می کند. YouTube به آنها تبلیغات شخصی یا دسته خاصی از تبلیغات را ارائه نمی دهد و خریدهای درون برنامه غیرفعال می شود. برخی از نظرات و ویژگی های ایجاد خاموش خواهد شد ، اگرچه YouTube در نظر دارد برخی از آنها را "با رویکرد مناسب سن و کنترل والدین" فعال کند.

یوتیوب با کمک National PTA ، Parent Zone و Be Internet Awesome ، راهنمای را ایجاد کرد تا به والدین کمک کند تا نحوه نظارت بر فرزندان خود را در سیستم عامل به بهترین شکل انجام دهند. این همچنین با همکاری سازندگان برای اجرای یک کمپین که آنها را در مورد موضوعاتی مانند اطلاعات نادرست ، زورگویی ، آزار و اذیت و رفاه دیجیتال بحث و گفتگو می کند.

این سرویس می گوید که کار خود را در YouTube Kids ادامه خواهد داد ، که ادعا می کند گزینه بهتری است برای کودکان کوچکتر از حسابهای تحت نظارت ، با گسترش ویژگیها و ابزارهای موجود در اختیار والدین. در این میان گزینه فعال کردن دسترسی به فیلمها یا کانالهای خاص وجود خواهد داشت.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول