قاضی فدرال حاکم است که کالیفرنیا می تواند قانون بی طرفی خالص خود را اجرا کند


یک قاضی فدرال حکم داد که کالیفرنیا می تواند قانون بی طرفی خالص خود را تصویب کند ، و زمینه را برای اجرای قوانینی فراهم می کند که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را از مسدود کردن ، تسریع یا کاهش سرعت وب سایت ها یا خدمات انتخابی منع می کند. این تصمیم نوید آخرین پیروزی برای دولت پس از انصراف وزارت دادگستری چالش حقوقی خود علیه این قانون است که از سال 2018 در بلاتکلیفی به سر می برد.

چندین گروه تجارت مخابرات خود را تشکیل دادند دادخواست برای جلوگیری از قانون بی طرفی خالص. اما در آخرین جلسه دادرسی که روز سه شنبه برگزار شد ، جان مندز قاضی دادگاه منطقه ایالات متحده از عدم تنظیم صنعت در پی لغو FCC قوانین بی طرفی خالص FCC كه در سرتاسر كشور اعمال می شد ، ابراز نگرانی كرد ، طبق هالیوود ریپورتر . قاضی فشار برای صدور دستور از طرف گروه های بازرگانی را رد کرد و حکم داد که این قانون مجاز به اجرا می شود.

چهار گروه تجاری پشت این دادخواست – انجمن کابل های آمریکا ، CTIA ، انجمن ملی ارتباطات کابل و USTelecom – گفتند که آنها قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه دادرسی ، نظر دادگاه را بررسی می کنند.

"رویکرد دولت به دولت در تنظیم اینترنت مصرف کنندگان را گیج می کند و از نوآوری جلوگیری می کند ، همانطور که اهمیت پهنای باند برای همه هرگز آشکارتر نبوده است" آنها در یک بیانیه مشترک گفتند. "ما با دیوان موافقیم كه یك رویكرد تكه تكه غیرقابل دفاع است و كنگره باید قوانینی را برای اینترنت باز تدوین كند."

سناتور ایالت كالیفرنیا ، اسكات وینر ، نویسنده این لایحه ، این تصمیم را "یك پیروزی بزرگ برای بی طرفی خالص" توصیف كرد. "

در همین حال ، FCC به رهبری بایدن انتظار می رود که از خنثی سازی خالص در سطح فدرال محافظت کند. جسیکا روزنورسل ، رئیس هیئت رئیسه FCC ، اخیراً مجدداً بر حمایت خود از برای اصول تأكید كرد ، اما افزود كه آژانس (كه در حال حاضر 2-2 بر اساس خط حزب تقسیم می شود) "از ترکیب کمیسیون آگاه است "همانطور که بهترین راه رو به جلو را در نظر می گیرد. انتظار می رود که بایدن بزودی سومین عضو دموکرات خود را به کمیسیون معرفی کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول