فیس بوک از ارسال اخبار در استرالیا جلوگیری خواهد کرد


فقط چند روز پس از مانع از ناشران و ساکنان استرالیایی برای اشتراک مطالب خبری ، فیس بوک این سیاست را معکوس کرد. در ابتدا ، فیس بوک ادعا کرد "ما اکنون به عنوان بخشی از برنامه های خود برای سرمایه گذاری در برنامه های خبری مجوز و تجارب جدید ، سرمایه گذاری به کشورهای دیگر را در اولویت قرار خواهیم داد."

در به روزرسانی که امروز منتشر شد ، شرکت گفت: [19659003] پس از بحثهای بیشتر ، ما راضی هستیم که دولت استرالیا با تعدادی تغییر و ضمانت موافقت کرده است که نگرانیهای اصلی ما را درباره اجازه دادن به معاملات تجاری که ارزش بستر ما را به ناشران نسبت به ارزشی که از آنها می گیریم ، تشخیص می دهد ، برطرف می کند. در نتیجه این تغییرات ، اکنون می توانیم برای سرمایه گذاری بیشتر خود در روزنامه نگاری منافع عمومی و بازیابی اخبار در فیس بوک برای استرالیایی ها در روزهای آینده تلاش کنیم.

چند روز پیش ، اسکات موریسون ، نخست وزیر استرالیا گفت که مذاکرات دوباره آغاز شده است ، و به نظر می رسد که آنها فعلاً مسائل را حل و فصل کرده اند. مطابق news.com.au ، سیاستمداران استرالیایی تأیید کردند که اصلاحاتی به "قانون چانه زنی اخبار" اضافه می شود تا "وضوح بیشتری برای سیستم عامل های دیجیتال و مشاغل رسانه های خبری در مورد نحوه کار کد و تقویت چارچوبی برای اطمینان از اینکه بازرگانی رسانه های خبری نسبتاً حقوق دریافت می کنند. " مطابق نیویورک تایمز ، این اصلاحات شامل یک دوره میانجیگری دو ماهه است که به طرفین فرصت می دهد تا معاملات رسانه ای را انجام دهند که ممکن است به این معنی باشد که فیس بوک مجبور نیست تحت این کد کار کند. [19659002] در بیانیه جداگانه ای ، معاون اجتماعی فیس بوک در مورد مشارکت های جهانی کمبل براون گفت: "با ادامه کار ، دولت روشن کرده است که ما توانایی تصمیم گیری در مورد ظاهر شدن خبر در فیس بوک را حفظ خواهیم کرد تا به طور خودکار مشمول این موضوع نشویم. یک مذاکره اجباری. "منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول