آماده! مدل 100 یک محفظه رزبری پای برای علاقه مندان به سایبرپانک است


به لطف اندازه کم و مصرف کم انرژی ، رایانه های تک برد مانند Raspberry Pi می توانند در هر شکل و اندازه باشند. ما دیده ایم که علاقه مندان به DIY مانند گای دوپونت 10 دلار را در پوسته قرار داده اند تا دستگاهی ایجاد کنند که می تواند به Spotify دسترسی پیدا کند. اما تعداد کمی از آنها به اندازه این پروژه اخیر Kickstarter که از یک شرکت مستقر در تورنتو به نام Ready مشاهده کردیم جالب هستند! شرکت کامپیوتر.

شرکت آماده است! مدل 100 اساساً موردی برای کامپیوتر تک برد شما است که شامل صفحه کلید مکانیکی ، بلندگوهای استریو ، صفحه نمایش لمسی و درگاه های ورودی / خروجی کافی برای اتصال تقریباً هر چیزی که نیاز دارید ، است. این محفظه به شما امکان می دهد SBC متناسب با اندازه 4×4 برد NUC اینتل را نصب کنید. اوه ، و می توانید آن را با بند گیتار حمل کنید. اساساً ، به شما این امکان را می دهد که سایبردک رویاهای خود را بسازید.

 آماده! مدل 100

آماده است! شرکت کامپیوتر

آماده! مدل 100 در دو SKU اصلی ارائه می شود. یک مدل barebones Pro وجود دارد که قیمتی در حدود 237 دلار دارد و بدون سوئیچ SBC یا صفحه کلید به شما ارسال می شود تا بتوانید آن را بر اساس محتوای قلب خود پیکربندی کنید. در همین حال ، مدل 395 دلاری "Neo" شامل همه مواردی است که برای شروع استفاده از دستگاه خارج از جعبه نیاز دارید. اگر قبلاً خوابیده اید می توانید NEO را بدون SBC خریداری کنید. و برای کسانی که واقعاً بلند پرواز هستند ، یک مدل 1100 دلاری لوکس وجود دارد که دارای یک صفحه 4×4 Ryzen ، 16 گیگابایت RAM و 512 گیگابایت SSD است.

"من چیزی می خواستم که بتوانم به راحتی آن را تعمیر یا ارتقا دهم ، و از ماشین های قدیمی الهام گرفتم. دهه 1980 ، "آماده! وقتی از الهام بخش این پروژه س askedال کردیم ، جسی لافلور ، خالق مدل 100 به Engadget گفت. "… من این Kickstarter را راه اندازی کردم تا افراد همفکر دیگری را پیدا کنم که یا دستگاهی را می خواهند که بتوانند سالهای سال آن را ارتقا دهند یا طراحی من را دوست دارند." در حالی که شش روز مانده است ، این پروژه از هدف 199999 دلاری خود (تقریباً 158000 دلار) 97،377 دلار CAD افزایش یافته است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول